spot_img

ویدئوی جدید بازی Lost Judgment صحنه‌های بیشتری از مبارزات بازی نشان می‌دهد

در این ویدئو چند صحنه از مبارزات و همچنین یک مینی‌گیم رقص بازی نشان داده می‌شود.

زمان عرضه Lost Judgment تقریباً فرا رسیده است. دنباله سری Yakuza سگا به دنبال این است که بار دیگر ما را وارد دنیایی از تحقیقات کارآگاهی، قتل، دعوا و کتک‌کاری و محتوای عجیب و غریب جانبی کند. قبلاً محتوای زیادی از این بازی را مشاهده کرده بودیم. از جمله نگاهی به صداپیشه‌های انگلیسی بازی داشتیم. حالا ویدئوی جدیدی منتشر شده که گیم‌پلی این بازی را بیشتر نشان می‌دهد.

سگا ویدئویی را به نمایش گذاشت که گیم‌پلی Lost Judgment را در حالی که برخی از توسعه‌دهندگان آن را بازی می‌کنند، نشان می‌دهد. این ویدئو به زبان ژاپنی است؛ با این حال اگر نمی‌توانید به زبان این زبان صحبت کنید یا آن را بخوانید،  اما همچنان می‌توانید خود گیم‌پلی را ببینید. برجسته‌ترین بخش این ویدئو مبارزات است. مبارزات در Lost Judgment بسیار شبیه به بازی‌های قبل عنوان هفتم این مجموعه و قبل Like a Dragon است و تمرکز آن بر مبارزه با پرتاب مشت است. در انتهای ویدئو، برخی از رقص‌های بازی روی یک مینی‌گیم ریتمیک می‌بینیم.

بازی Lost Judgment در ۲۴ سپتامبر برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و Xbox One عرضه می‌شود. همانطور که پیشتر گفته بودیم داستان بازی از آنجا شروع می‌شود که افسر آکیهیرو اهارا برای بررسی یک پرونده آزار جنسی به دادگاه می‌رود. وقتی او به جسدی اشاره می‌کند که متعاقباً در ایزاکی ایجینچو در یوکوهوما کشف شد، حال نوبت به یاگامی می‌رسد که همه قطعات پازل را با هم ترکیب کند. او باید به مدرسه‌ای در یوکوهاما حمله کند، با دشمنان در سایه خود (از جمله کازوکی سوما، که سندیکای هنگ کنگی RP را رهبری می‌کند) دست‌وپنجه نرم کند و با چالش‌های درون خودش نیز مواجه شود.

همچنین آنطور که پیشتر متوجه شده بودیم هشت مینی‌گیم کلاسیک سگا در قالب Sega Master در این بازی قابل دسترسی خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مشخصات نسخه‌های مختلف بازی Lost Judgment مشخص شد

تصاویر جدیدی از Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید