تصاویر جدیدی از بازی Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

اسکرین شات‌های منتشر شده توسط سگا، شخصیت اصلی بازی Lost Judgement یعنی یاگامی را در حال مبارزه با دشمنان در مکان‌های مختلف نشان می‌دهد.

علاقه‌مندان به سری بازی‌های Yakuza و به خصوص اسپین آف این سری یعنی بازی Judgment، احتمالاً از ساخت قسمت ادامه‌ای بر این اسپین آف یعنی بازی Lost Judgment خبر دارند. تاکنون چندین تریلر از این بازی منتشر شده که در جلب رضایت طرفداران این مجموعه موفق بوده است. پس از ساخت بازی Yakuza: Like a Dragon که یک عنوان RPG نوبتی است، برخی به دنبال بازی‌ای با ریشه‌های سری Yakuza بودند. احتمالاً برای این عده از عاشقان اکشن با زد و خورد، محصول جدید استودیو Ryu Ga Gotoku بهترین نسخه‌ای است که می‌توان تجویز کرد!

اخیراً سگا از طریق سایت Twinfinite تعدادی اسکرین شات جدید منتشر کرده که گیم ‌پلی بازی Lost Judgment را بیشتر نشان می‌دهد. در این اسکرین شات‌ها یاگامی، شخصیت اصلی بازی، را در مکان‌های مختلف در حال از بین بردن دشمنان می‌بینیم. این مکان‌ها از خیابان‌های روشن شهر با نور نئونی تا داخل کلاس درس در مدرسه و مکان‌های دیگر را شامل می‌شود. جالب است بدانید که سگ یاگامی که در بخش‌های کارآگاهی نیز ابزار مهمی خواهد بود، در یکی از اسکرین شات‌ها در حال کمک به این کاراکتر در مبارزه دیده می‌شود؛ موضوعی که باعث شده این سگ بسیار دوست‌داشتنی‌تر می‌کند. در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده را نگاه کنید.

آنطور که پیش‌تر در خبرها آمده بود، استایل‌های مبارزه‌ی مرغ ماهی‌خوار و ببر قرار است در بازی Lost Judgment حضور داشته باشد. علاوه بر این یک استایل مبارزه کاملا جدید یعنی استایل مار هم در این بازی خواهد بود. تمرکز اصلی این استایل مبارزه روی ضدحملات است؛ به شکلی که بازیکن می‌تواند اکثر حملات دشمنان را به خودشان برگرداند. بخش‌های کارآگاهی بازی هم پیشرفت‌هایی داشته و از قبل کامل‌تر شده است.

بازی Lost Judgment روز 24 سپتامبر برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S، Xbox Series X/S، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید

دنباله‌ی Spin-off سری یاکوزا معرفی شد؛ Lost Judgment

منبعGamingbolt

حتما بخوانید