تریلر داستانی جدیدی برای بازی Lost Judgment منتشر شد

تاکایوکی یگامی برای تحقیق درباره قتلی در ایزاکی ایجینچو به این شهر باز می‌گردد؛ اما توطئه های مختلفی در جریان است.

سگا تریلر جدیدی برای بازی Lost Judgment منتشر کرده است. این تریلر جدید، یک تریلر داستانی طولانی است که جزئیات بیشتری از مشکلاتی را که تاکایوکی یگامی، قهرمان اصلی بازی، با آن روبرو خواهد شد، ارائه می‌دهد. اسکات استریچارت، کارگردان بخش لوکالیزیشن بازی، قبلاً در مورد «آسیب‌های مختلف» در داستان بازی هشدار داده بود و به نظر می‌رسد در این تریلر با این آسیب‌ها صریح‌تر مواجه می‌شویم.

داستان بازی Lost Judgment از آنجا شروع می‌شود که افسر آکیهیرو اهارا برای بررسی یک پرونده آزار جنسی به دادگاه می‌رود. وقتی او به جسدی اشاره می‌کند که متعاقباً در ایزاکی ایجینچو در یوکوهوما کشف شد، حال نوبت به یاگامی می‌رسد که همه قطعات پاز را با هم ترکیب کند. او باید به مدرسه‌ای در یوکوهاما حمله کند، با دشمنان در سایه خود (از جمله کازوکی سوما، که سندیکای هنگ کنگی RP را رهبری می‌کند) دست‌وپنجه نرم کند و با چالش‌های درون خودش نیز مواجه شود.

آنطور که پیش‌تر در خبرها آمده بود، استایل‌های مبارزه‌ی جدیدی مثل مرغ ماهی‌خوار و ببر قرار است در بازی Lost Judgment حضور داشته باشد. علاوه بر این یک استایل مبارزه کاملا جدید یعنی استایل مار هم در این بازی خواهد بود. تمرکز اصلی این استایل مبارزه روی ضدحملات است؛ به شکلی که بازیکن می‌تواند اکثر حملات دشمنان را به خودشان برگرداند. بخش‌های کارآگاهی بازی هم پیشرفت‌هایی داشته و از قبل کامل‌تر شده است.بر طبق اخبار منتشره علاوه Sonic the Fighters در دستگاه آرکید و فعالیت‌هایی مانند اسکیت بورد، بازیکنا اسپین جدید مجموعه Yakuza همچنین می‌توانند به لطف سیستم Sega Master در داخل بازی، برخی از عناوین اکشن قدیمی سگا را نیز تجربه کنند.

Lost Judgment در 24 سپتامبر برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 و PS5 منتشر می‌شود. پیش‌خرید نسخه‌های Digital Deluxe یا Digital Ultimate Edition سه روز زودتر دسترسی به این بازی همراه با Season Pass و موارد دیگر را فراهم می‌کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

تصاویر جدیدی از Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

بازی Lost Judgment شامل هشت بازی از عناوین کلاسیک سگا خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید