مشخصات نسخه‌های مختلف بازی Lost Judgment مشخص شد

از جمله ویژگی‌های نسخه‌ Digital Deluxe Edition بازی می‌توان به چهار بازی دیگر از عناوین کلاسیک سگا، اسکیت بورد جدید و همچنین چندین و چند آیتم مختلف اشاره کرد.

سگا جزئیات تمام بسته‌های الحاقی را که برای بازی Lost Judgment عرضه خواهد شد، منتشر کرده است. در کنار نسخه Standard Edition بسته‌ای به نام Quick Start Support Pack می‌شود که آیتم‌هایی برای کمک به پلیرهای این بازی در هنگام شروع بازی دارد.. از جمله این آیتم‌ها می‌توان به آیتمی اشاره کرد که بسته به تعداد قدم‌های برداشته شده، پول بیشتری به شما می‌دهد.

نسخه Digital Deluxe Edition که 70 دلار قیمت دارد، سه روز دسترسی زودتر از موعد به Lost Judgment در اختیار خریداران قرار داده و همچنین در کنار آن Quick Start Support Pack و Detective Essentials Pack ارائه می‌شود. همچنین اگر این نسخه را خریداری کنید، سه دوست دختر جدید از جمله سوکینو سائوتومه از اولین بازی را می‌توانید انتخاب کنید. شش دستورالعمل دارویی گیاهی و توانایی‌هایی مانند مبارزه به سبک بازی Street Fighter یا همان شورش در شهر بخش دیگری از این نسخه از بازی است.

سه پوشش برای سگ شما بخش دیگری از محتوای این نسخه 70 دلاری Lost Judgment است. چهار بازی کلاسیک دیگر سگا نیز با خرید این نسخه علاوه بر هشت بازی‌ای که در نسخه اصلی وجود دارد، در Sega Master System قابل بازی خواهند بود: Fantasy Zone 2 ،Alien Syndrome ،S.D.I و Darius 2. یک اسکیت برد از نوع Hoverboard و همچنین یک پارک اسکیت در فضای باز برای اینکه حسابی اسکیت کنید، بخش دیگری از محتوای Digital Deluxe Edition است. یک قاب جدید برای پهپاد شما هم در این نسخه از Lost Judgment موجود است که آن را تبدیل به یک عنکبوت آسمانی می‌کند. اگر مبارزه با Amon برای شما به اندازه کافی سخت نبوده، Super Amon در این نسخه قرار داده شده تا حسابی نفس شما را بگیرد. School Stories Expansion Pack که شامل آیتم‌هایی متعلق به فعالیت‌های مختلف باشگاه‌های مدرسه است نیز در این نسخه قابل دسترسی است. همچنین یک سبک منحصر به فرد جدید برای مبارزات نیز در این نسخ گنجانده شده که بوکسر نام دارد و برای ارتقاء مهارت‌های خود در آن نیاز به انجام فعالیت‌های مرتبط با آن دارید.

با قیمت 90 دلار، نسخه Digital Ultimate Edition  قابل خریداری است که تمام این محتواها را به همراه بسته الحاقی داستانی Kaito که در کاموروچو و ایجینچو می‌گذرد، در خود دارد. به نظر می‌رسد در این بسته الحاقی شما نقش کیتو، دوست یاگامی، را بر عهده می‌گیرید. هنوز تاریخ انتشاری برای این بسته الحاقی مشخص نشده است. Lost Judgment قرار است در 24 سپتامبر برای Xbox Series X/S ، Xbox One ، PS4 و PS5 منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

تصاویر جدیدی از Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

بازی Lost Judgment شامل هشت بازی از عناوین کلاسیک سگا خواهد بود

تریلر داستانی جدیدی برای بازی Lost Judgment منتشر شد

احتمالاً سگا دمویی برای بازی Lost Judgment منتشر می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید