spot_img

بازی Little Nightmares II نسخه نسل نهمی دریافت کرد

این نسخه که Little Nightmares 2: Enhanced Edition نام دارد، برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

عنوان فوق العاده و ترسناک استودیوهای Tarsier و Bandai Namco یعنی بازی Little Nightmares II در اوایل سال جاری میلادی عرضه شد. اگر تا به حال منتظر بوده‌اید تا به محیط‌های وحشتناک این بازی سرک بکشید، حالا زمان انجام این کار رسیده است. Bandai Namco به طور ناگهانی اعلام کرد که Little Nightmares II: Enhanced Edition برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC عرضه شده است.

همه کسانی که نسخه‌ای از این بازی خریداری کرده‌اند، به طور خودکار بازی برایشان به نسخه Enhanced Edition ارتقا پیدا می‌کند. Bandai Namco همچنین تأیید می‌کند که تاکنون Little Nightmares II بیش از دو میلیون نسخه فروخته است. فروش این بازی تا ماه مارس یک میلیون نسخه بود.

چه تغییراتی در Little Nightmares II: Enhanced Edition رخ داده است؟ این بازی حالا از بازتاب‌های ری تریسینگ به صورت ریل‌تایم یا زمان واقعی، سایه‌های حجم‌دار (volumetric shadows) بهبودیافته، ذرات تعاملی (interactive particles) برخوردار و همچنین از صدای سه بعدی پشتیبانی می‌کند. دو حالت در برای اجرای این بازی پیش‌بینی شده است: Beauty Mode که بازی را با 4K و 30 FPS اجرا می‌کند و Performance Mode که در آن بازی به صورت 4K داینامیک و 60 FPS اجرا می‌شود.

بازی Little Nightmares II همچنین برای PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و Stadia در دسترس است. می‌توانید نقد و بررسی بازی‌نما از این بازی را در زیر بخوانید. حالا با عرضه نسخه نسل نهمی تجربه این باز جذابیت بیشتری نیز دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

رؤیا و کابوس یکی هستند! | بررسی بازی Little Nightmares II

منبعGamingbolt

حتما بخوانید