spot_img

نسخه Switch بازی Life is Strange: True Colors روز 16 آذر منتشر می‌شود

بر اساس جدیدترین خبرها، تنها نسخه دیجیتالی این بازی در این تاریخ منتشر می‌شود و انتشار نسخه فیزیکی به 6 اسفند موکول شده است.

بازی Life is Strange: True Colors در ماه سپتامبر برای PC، کنسول‌ها و Stadia عرضه شد و هدف اولیه Square Enix این بود که بازی را برای کنسول Nintendo Switch نیز در همان روز منتشر کند. سرانجام آن‌ها مدت کوتاهی پس از تاخیری که در این باره پیش آمد، تأیید کردند که نسخه Switch بازی Life is Strange: True Colors قرار است در دسامبر 2021 عرضه شود. حالا و با نزدیک شدن به دسامبر، ناشر تاریخ انتشار دقیقی را اعلام کرده است.

نسخه Switch بازی Life is Strange: True Colors در تاریخ ۷ دسامبر/16 آذر، کمتر از دو هفته دیگر، عرضه خواهد شد. در ابتدا، این بازی تنها یک نسخه دیجیتالی خواهد بود که از طریق فروشگاه Switch eShop در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه فیزیکی بازی اما چند ماه بعد در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲/6 اسفند عرضه خواهد شد.

بازی Life is Strange: True Colors با استقبال خوبی از سوی منتقدان روبرو شد. این بازی در پلتفرم PS5 موفق شده از مجموع 66 ریویو، امتیاز 81 را از آن خود کند و جایگاه خوبی را در میان دیگر عناوین این سری از آن خود کند.

بازی Life is Strange: True Colors در حال حاضر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و Stadia در دسترس است. Life is Strange: Remastered Collection -که شامل نسخه‌های بازسازی‌شده بازی اول و بازی Before the Storm است- در تاریخ ۱ فوریه/12 برای تمامی پلتفرم‌ها (از جمله Switch) عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Life is Strange: Remastered Collection روز 12 بهمن منتشر خواهد شد

سیستم مورد نیاز بازی Life is Strange: True Colors اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید