spot_img

سیستم مورد نیاز بازی Life is Strange: True Colors اعلام شد

همانطور که حدس زده می‌شود، حداقل سیستم مورد نیاز برای جدیدترین قسمت این مجموعه چندان هم بالا نیست و می‌توانید آن را روی بسیاری از PCها تجربه کنید.

طی چند روز آینده جدیدترین عنوان سری Life is Strange  با نام True Colors عرضه می‌شود. این نسخه تا حدی متفاوت از نسخه‌های قبلی خود است؛ زیرا در قالب یک تک‌قسمت به صورت یکپارچه و نه به صورت اپیزودیک عرضه می‌شود. اما آنچه که از این بازی تا به الان دیده‌ایم، هنوز همان جذابیت عجیب و غریب را با اشاره به چیزهایی تاریک در لایه‌های پنهان خود دارد؛ و این همان چیزی است که این فرنچایز را محبوب کرده است. این بازی برای انواع پلتفرم‌ها و از جمله PC منتشر می‌شود و حالا می‌دانیم که به چه نوع سیستمی برای اجرای آن نیاز است.

همانطور که از طریق بخش پرسش‌های متداول رسمی بازی مشخص شد، حالا می‌دانیم که نیازی به دستگاه خیلی قدرتمندی برای اجرای این بازی نداریم. حداقل شرایط مورد نیاز شامل پردازنده AMD Phenom II X4 965 با 3.40 گیگاهرتز یا Intel Core i5 2300 به همراه Radeon HD 7790 با 2 گیگابایت حافظه رم ویدئویی یا GeForce GTX 750Ti با فرکانش 2.8 گیگاهرتز و 6 گیگابایت رم است. سیستم پیشنهادی شامل AMD FX 8350 با 4 گیگاهرتز یا Intel Core i5 3470 با 3.20 گیگاهرتز به همراه Radeon RX 590 با 8 گیگابایت حافظه رم ویدئویی یا GeForce GTX 1060 با 6 گیگابایت و 8 گیگابایت حافظه  RAM است که تنها کمی از حداقل مورد نیاز بیشتر است. با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر می‌خواهید بازی را در بالاترین کیفیت آن با رزولوشن 4K، جنبه‌های با کیفیت سینمایی و ری‌تریسینگ اجرا کنید، به سیستم قوی‌تری نیاز خواهید داشت؛ زیرا حداقل آن شامل Intel Core i7 7700 یا AMD Ryzen 5 2500X به همراه NVIDIA GeForce RTX 3080  با 10 گیگابایت حافظه یا AMD Radeon RX 6800 XT با 16 گیگابایت حافظه و 16 گیگابایت حافظه رم است.

 بازی Life is Strange: True Colors در 10 سپتامبر برای پلتفرم‌های PS5، PS4 ، Xbox Series X/S ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود. همچنین مدتی بعد برای Nintendo Switch نیز عرضه . این بازی همچنین دارای یک داستان پیش درآمد برای یکی از کاراکترهای کلیدی در قالب یک بسته الحاقی است که در تاریخ سی سپتامبر منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر جدید Life is Strange: True Colors گیم‌پلی این بازی را بیشتر نشان می‌دهد

بسته الحاقی Life Is Strange: True Colors در تاریخ سی سپتامبر منتشر می‌شود

15 دقیقه ابتدایی بازی Life is Strange: True Colors نمایش داده شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید