spot_img

بسته الحاقی بازی Life Is Strange: True Colors در تاریخ سی سپتامبر منتشر می‌شود

در این بسته الحاقی که wavelength نام دارد، شما در نقش استف که DJ رادیوی محلی هیون اسپرینگز است، بازی خواهید کرد.

ماه آینده‌، ما بار دیگر با بازی Life Is Strange: True Colors به جهان Life is Strange برمی‌گردیم. در این بازی قرار است در نقش الکس بازی کنیم. بنا به اخبار منتشر شده تاکنون الکس شخصیتی است که می‌تواند احساسات مردم شهر کوچک هیون اسپریگنز (Haven Springs) در ایالت کلورادو را حس کرده و دستکاری کند. مانند بازی‌های قبلی، تمرکز بر روایت بوده و با شخصیت‌های مختلفی سروکار خواهیم داشت. یکی از این شخصیت‌ها از چهره‌های آشنای این مجموعه است که قرار است در داستان بسته الحاقی این بازی کاراکتر قابل بازی باشد. با تریلری که امروز منتشر شده، این کاراکتر را بیشتر می‌بینیم.

استف (Steph) شخصیتی است که در هیون اسپرینگز زندگی می‌کند و به عنوان DJ رادیوی محلی در یک فروشگاه موسیقی کار می‌کند. این کاراکتر در اصل در بازی Life is Strange Before the Storm معرفی شده که پیش‌درآمد یا همان Prequel بازی اول این مجموعه بود. بسته الحاقی Wavelengths نیز قرار است نقش پیش‌درآمد برای بازی Life Is Strange: True Colors داشته باشد. استف به هیون اسپرینگز آمده است تا DJ شود. تریلری که تازه منتشر شده نشان می‌دهد که چرا او تصمیم گرفته است زندگی قبلی خود را ترک کرده و به شهری سوت و کور برود. در عین حال استف تلاش می‌کند به کسانی که با رادیو تماس می‌گیرند، کمک کند.

بازی Life Is Strange: True Colors در 10 سپتامبر برای PlayStation 5 ،PlayStation 4 ،Xbox Series X/S Xbox One ،PC و Stadia منتشر می‌شود. این عنوان همچنین قرار است برای Switch نیز عرضه شود؛ اما عرضه آن تا تاریخ دیگری به تعویق افتاده است. بسته الحاقی Wavelengths در 30 سپتامبر برای کسانی که نسخه Deluxe و Ultimate Edition بازی را سفارش می‌دهند، در دسترس خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Life is Strange: Remastered Collection تا اوایل 2022 تاخیر خورد

به زودی از بازی جدید مجموعه‌ی Life Is Strange رونمایی خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید