spot_img

Life is Strange: Remastered Collection روز 12 بهمن منتشر خواهد شد

در این نسخه دو بازی Life is Strange و Life is Strange: Before the Storm با گرافیک بهبودیافته وجود خواهد داشت.

Life is Strange: Remastered Collection در ابتدا قرار بود پیشتر از این‌ها عرضه شود. اما چندی پیش  بود که Deck Nine و Square Enix تصمیم گرفتند عرضه این مجموعه را به تاخیر انداخته و آن را در اوایل سال 2022 منتشر کنند. احتمالاً هدف آن‌ها این بود که تیم توسعه در هیاهوی عرضه چند عنوان مهم نفسی هم تازه کنند. به خصوص که حالا با عرضه Life is Strange: True Colors مورد توجه زیادی هم قرار گرفته‌اند. حالا تاریخ دقیق انتشار جدید این مجموعه اعلام شده است.

Square Enix اعلام کرده است که این مجموعه ریمستر شده در 1 فوریه/12 بهمن عرضه می‌شود. برای کسانی که نمی‌دانند باید گفت که این مجموعه شامل بازی Life is Strange و پیش‌درآمد آن یعنی Life is Strange: Before the Storm است. هر دو بازی دارای تصاویر و مدل‌های شخصیتی آپدیت شده هستند. همچنین در موتور و نورپردازی بازی نیز پیشرفت‌هایی دیده شده می‌شود و به ویژه انیمیشن‌های بازی نیز به لطف تصویربرداری کامل از چهره و حرکت بهبود اساسی داشته‌اند.

Life is Strange: Remastered Collection برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC، Nintendo Switch و Stadia عرضه می‌شود. پیش از آن‌، Life is Strange: True Colors نیز در اواخر این ماه یک بسته الحاقی به نام Wavelength دریافت می‌کند و پس از آن نسخه Switch  این بازی در اواخر سال عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Life is Strange: Remastered Collection تا اوایل 2022 تاخیر خورد

بسته الحاقی Life Is Strange: True Colors در تاریخ سی سپتامبر منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید