بازی Lies of P معرفی شد؛ انتشار برای نسل نهم در سال 2023

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این بازی در ژانر اکشن RPG بوده و بی‌شباهت به بازی Bloodborne نیست.

استودیوهای Neowiz و Round8 Studio، بازی Lies of P را با انتشار تریلری معرفی کردند. این بازی عنوان، یک RPG اکشن سولز لایک است که بر اساس رمان معروف کارلو کولودی، پینوکیو، ساخته شده است. در جهان این بازی که در شهر ویران شده کرات (Krat) قرار دارد، ماشین‌های خودکاری را می‌بینیم که در اطراف شهر پرسه می‌زنند و آماده حمله به قهرمان بازی هستند. قهرمان داستان بازی پینوکیو است به دنبال پدر ژپتو می گردد تا اوضاع را درست کند.

علاوه بر زیبایی‌شناسی ترسناک گوتیک (شبیه به بازی محبوب Bloodborne از FromSoftware)، بازی Lies of P همچنین دارای بخش مبارزاتی است که بسیار خوب و جذاب به نظر می‌رسد. انواع مختلفی از سلاح‌ها از شمشیرهای خمیده بزرگ تا راپیر و چماق برای استفاده قهرمان داستان در بازی وجود دارد. پینوکیو همچنین دارای یک بازوی مکانیکی است که از ابزارهای مختلفی مانند قلاب و شعله افکن استفاده می‌کند. کانتر اتک‌ها نیز چیزی هستند که اگر با زمان‌بندی دقیق از آن‌ها استفاده کنید، امکان از بین بردن دشمنان را فراهم می‌کند.

بازی Lies of P قرار است در سال 2023 برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. جزئیات بیشتری از این بازی قرار است در ایونت G-STAR 2021 که در تاریخ 17 تا 21 نوامبر/26 آبان تا 30 آبان برگزار می‌شود، منتشر شود. پس باید منتظر اخبار بیشتر از آن ماند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

یک شایعه خبر از ساخت ریمستر و دنباله بازی Bloodborne می‌دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید