spot_img

آپدیت بازی eFootball روز 28 اکتبر برای همه پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد

کونامی قصد برطرف کردن مشکلات بازی پر ایراد خود را دارد. ولی آیا موفق خواهد شد؟

آخرین نسخه‌ای که کونامی از مجموعه بازی‌های PES که با عنوان eFootball عرضه شد، با نقدهای منفی زیادی همراه بود و توانست بدترین ریویوهای تاریخ Steam را از آن خود کند. حالا توسعه‌دهنده این بازی در توییتر اعلام کرده است که آپدیت جدید بازی پیشرفت‌های چشمگیری را در تجربه آن ایجاد خواهد کرد.

آپدیت جدید این بازی به اسم v 0.9.1 در 28 اکتبر برای همه پلتفرم‌ها منتشر می‌شود. در این آپدیت بر رفع مشکلاتی که کاربران از زمان عرضه بازی تا به حال گزارش کرده‌اند، تمرکز خواهد شد. کونامی همچنین وعده داده که بازی را با توجه به بازخوردهای کاربران در آینده نیز آپدیت خواهد کرد. اگرچه به نظر می‌رسد که طرفداران این سری بازی‌ها واقعاً علاقه‌ای به دادن فرصت دوباره به بازی ندارند.

در حالی که آخرین تلاش Konami برای بازآفرینی مجدد یکی از فرنچایزهای برتر خود یعنی PES تا حد زیادی ناموفق بوده است، اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر احیای فرنچایزهایی مانند Metal Gear و Castlevania  به گوش می‌رسد. ممکن است بازسازی Metal Gear Solid 3 در دست توسعه باشد و همچنین شایعات مربوط به ساخت بازی Silent Hill از سوی کوجیما نیز در این اواخر اوج گرفته است. باید دید سرانجام مجموعه بازی‌های محبوبی که کونامی صاحب امتیاز آن‌ها است، چه خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی eFootball مشخص شد

کونامی بابت عرضه پر از مشکل بازی eFootball عذرخواهی کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید