spot_img

کونامی بابت عرضه پر از مشکل بازی eFootball عذرخواهی کرد

این بازی تا به حال کمترین نمره در تاریخ را در Steam دریافت کرده و باگ‌های متعدد آن، به سوژه‌ شوخی بین گیمرها تبدیل شده است.

کونامی در آغاز عرضه بازی eFootball گفت که این بازی رایگان در اصل فقط یک نسخه دمو است؛ با این حال اما هیچ کس نمی‌توانست پیش‌بینی کند که اوضاع به این بدی پیش برود. از گیم‌پلی پر از مشکل گرفته تا انیمیشن‌های خنده‌دار و مدل‌های بد صورت بازیکنان تا اشکالات مختلف دیگر، باعث می‌شود بتوان که این بازی در حال حاضر در وضعیت بسیار اسف‌باری قرار دارد. پلیرهای بازی اعتراض کرده و انتقادات سنگینی را از گوشه و کنار نسبت به این بازی داشته‌اند. این عنوان در حال حاضر کمترین امتیاز یک بازی در Steam را دارد که یک نتیجه منفی بزرگ برای کونامی محسوب می‌شود!

کونامی این واکنش‌ها را پذیرفت و از این عرضه فاجعه‌بار بازی عذرخواهی کرد. در بیانیه‌ای که از طریق صفحه رسمی توییتر بازی منتشر شده است، این شرکت مشکلات موجود در تعادل بازی، کات سین‌های آن، حرکت بازیکنان، حالات چهره و موارد دیگر را پذیرفت و پس از عذرخواهی از بابت آن، اطمینان داد که کارهایی در حال انجام است و آپدیت‌های مداومی از هفته آینده منتشر خواهد شد.

کونامی می‌نویسد: «ما برای مشکلات پیش آمده بسیار متاسفیم و می‌خواهیم به همه اطمینان دهیم که همه نگرانی‌ها را جدی گرفته و برای بهبود وضعیت کنونی تلاش خواهیم کرد. این بازی به طور مداوم آپدیت می‌شود، کیفیت آن بهبود می‌یابد و محتواهایی به طور مداوم به آن اضافه می‌شود. از هفته آینده به بعد، ما در ماه اکتبر به‌روز‌رسانی‌هایی را برای بازی منتشر می‌کنیم و نظرات کاربران بازی را نیز دریافت می‌کنیم.»

بازی eFootball بر روی PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده و نسخه‌های iOS و Android نیز در حال حاضر نیز در دسترس است. باید امیدوار بود که کونامی بتواند این بازی را به سطح قابل قبولی برساند و از نسخه پرمشکل فعلی کمی فاصله بگیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی eFootball مشخص شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید