بازی انحصاری Kojima Productions برای Xbox یک IP جدید نخواهد بود

شایعه‌ای جدید می‌گوید که کوجیما یک IP از پیش موجود را برای Xbox خواهد ساخت.

شایعات در صنعت گیم اخیراً به شدت بالا گرفته است. این افزایش شایعات به طوری بوده که هیدئو کوجیما و تیمش در Kojima Productions در مرکز بیش از چند شایعه قرار گرفته‌اند. گفته می‌شود که این تیم مدتی است بر روی یک بازی انحصاری ایکس باکس با مایکروسافت همکاری می‌کنند. اما اخیراً، بر اساس اخبار دیگری  ادعا شده است که Kojima Productions همچنین بر روی یک بازی از سری Silent Hill که توسط سونی تأمین مالی شده است، کار می‌کند.

اخیراً ، در یکی از مجموعه پادکست‌های Xbox Era، بنیانگذار Xbox Era، نیک بیکر، در مورد هر دو موضوع صحبت کرد و گفت در ابتدا باید بگوید که بر اساس آنچه شنیده است، کوجیما روی عنوانی از سری Silent Hill کار نمی‌کند. در همین حال، در مورد بازی انحصاری Xbox، بیکر می‌گوید که این IP جدید نبوده، بلکه یک بازی از فرنچایزی است که در حال حاضر نیز وجود دارد. وی همچنین افزود که هیچ صحبتی در مورد این که این IP متعلق به Xbox بوده و یا ثرد پارتی است، وجود ندارد.

بیکر همچنین گزارشات مربوط به بازسازی Metal Gear Solid 3 Snake Eater را که در Virtuos در دست ساخت است، تایید کرد. پیشتر در بازی‌نما به خبر بازسازی این عنوان کلاسیک پرداخته بودیم. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا تمام این اخبار تنها شایعه است و یا اینکه واقعیت دارد. تا زمان انتشار اخبار رسمی از سوی شرکت‌های سازنده، باید صبر کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید