بازی بعدی Kojima Productions مرز بین مدیوم‌‌ها را محو خواهد کرد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، کوجیما می‌خواهد در پیشرفت‌های آتی مدیوم گیم پیشرو باشد.

 پایگاه خبری Destructoid از مصاحبه‌ای که هیدئو کوجیما با مجله ژاپنی Famitsu به مناسبت سال جدید انجام داده، گزارش تهیه کرده است. در این مصاحبه، خالق سری محبوب Metal Gear Solid در مورد پروژه بعدی Kojima Productions صحبت می‌کند که از آن به عنوان یک بازی یاد می‌شود که مرز بین مدیوم‌های مختلف را محو خواهد کرد؛ آن هم درست زمانی که صنعت ویدئوگیم در حال آماده شدن برای برداشتن چنین گامی است.

نقل قول منتخب از مصاحبه اینجاست:

«{بازی‌های بعدی ما} یک عنوان بزرگ و عنوانی است که چالشی جدید است. از آنجایی که مرزهای میان سرگرمی‌ها در آینده نزدیک محو خواهند شد، می‌خواهم این سال را تبدیل به سالی کنم که قدمی رو به جلو برای به چالش کشیدن رسانه‌ها و شیوه‌های بیان مختلف در آن برمی‌داریم.»

همه این را می‌دانند که کوجیما عاشق سینما و فیلم‌ها است و می‌خواهد روزی وارد حوزه ساخت فیلم شود. بنابراین باید به این فکر کرد که آیا این پروژه جدید راهی برای ورود سینما به بازی‌های او به شکل واقعی‌تر خواهد بود یا نه. شاید این همان بازی ترسناکی باشد که شایعه شده بود او می‌خواست بسازد. یا ممکن است چیزی کاملاً متفاوت مانند Death Stranding خواهد بود. در هر صورت، ترکیبی از مدیوم‌های مختلف یک مسیر هیجان‌انگیز برای برنامه‌های بعدی کوجیما است. امیدواریم به زودی ببینیم این بازی جدید چیست و توسعه آن چقدر چالش برانگیز خواهد بود.

جدیدترین خروجی Kojima Productions نسخه The Director’s Cut بازی Death Stranding است که تمام زیاده‌روی‌های باشکوه کوجیما را به طور کامل و ناکامل به نمایش می‌گذارد. همچنین شایعاتی در مورد مذاکره بر سر ساخت Death Stranding 2 وجود دارد. اینکه آیا پروژه بعدی Kojima Productions این بازی خواهد بود یا خیر، هنوز معلوم نیست. هر چه که هست، امیدواریم که کوجیما بر خلاف Death Stranding خودش بازی را بفهمد!

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازیگر بازی Death Stranding از مذاکرات برای ساخت قسمت دوم آن خبر داد

بازی انحصاری Kojima Productions برای Xbox یک IP جدید نخواهد بود

هیدئو کوجیما می‌گوید در حال کار بر روی دو بازی است

منبعVG247

حتما بخوانید