spot_img

بخش فیلم، تلویزیون و موسیقی Kojima Productions راه‌اندازی خواهد شد

بر اساس آخرین خبرها، گویا بالاخره آرزوهای هیدئو کوجیما در حوزه سینما قرار است به واقعیت نزدیک شود.

هیدئو کوجیما هرگز تلاشی برای پنهان کردن این واقعیت که او یک علاقه‌مند به سینماست، انجام نداده و اشتیاق مادام‌العمر او برای ساختن فیلم‌های جاه‌طلبانه تقریباً در تمام بازی‌هایی که او ساخته، نشان داده شده است. او و Kojima Productions به زودی یک گام رو به جلو در مسیر این آرزو برمی‌دارند و فعالیت خود را به حوزه سینما و چند مدیوم دیگر گسترش می‌دهند.

همانطور که به تازگی اعلام شد، بخش فیلم، تلویزیون و موسیقی Kojima Productions در لس آنجلس راه‌اندازی شده که قرار است به طور اختصاصی به این سه مدیوم بپردازید. این بخش توسط رایلی راسل، یکی از کارمندان باسابقه PlayStation، هدایت می‌شود که نزدیک به سه دهه در این شرکت در نقش‌ها و موقعیت‌های مختلف حضور داشته است.

راسل گفت: «بخش جدید وظیفه کار با متخصصان خلاق و با استعداد در تلویزیون، موسیقی و فیلم و همچنین صنعت بازی‌های عامه‌پسندتر را بر عهده خواهد داشت. بر اساس منشور این تیم، هدف آن گسترش دامنه و آگاهی از IPهایی است که اکنون در Kojima Productions در حال توسعه هستند تا آن‌ها حتی بیشتر به بخشی از فرهنگ عمومی ما تبدیل شوند. اگرچه ما یک سازمان جهانی هستیم، اما تیم توسعه تجارت جدید در لس‌آنجلس، کالیفرنیا متمرکز خواهد بود. ما واقعاً هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظریم تا با بهترین استعدادهای در تمام صنعت سرگرمی همکاری کنیم.»

در همین حال، یوشیکو فوکودا، مدیر توسعه کسب‌وکار Kojima Productions، افزود: «پیدا کردن راه‌های جدید برای سرگرم کردن، تعامل و ارزش‌آفرینی برای طرفداران ما در دنیای داستان‌سرایی که در حال تغییر و حرکت است، بسیار ضروری است. بخش جدید ما، این استودیو را در حوزه‌های بیشتری فعال می‌کند که روایت‌های خلاقانه ما را جایی فراتر از بازی‌های ویدیویی ارائه می‌کند و راه‌هایی را برای طرفداران ما برای برقراری ارتباط و غوطه‌ور شدن در این فضاها باز می‌کند.»

در مورد برنامه Kojima Productions در مورد بازی‌ها چندان اطلاعات دقیق و شفافی نداریم. اخباری که به بیرون درز کرده به شدت نشانگر آن است که استودیو در حال کار بر روی یک بازی انحصاری Xbox مبتنی بر فضای ابری با همکاری مایکروسافت است و آن بازی بر اساس IP از پیش موجود Xbox ساخته خواهد شد. در همین حال، سایر اطلاعات فاش شده همچنین حاکی از آن است که Kojima Productions در حال کار بر روی یک بازی جدید Silent Hill انحصاری پلی‌استیشن است که توسط پلی‌استیشن تامین مالی می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازیگر بازی Death Stranding از مذاکرات برای ساخت قسمت دوم آن خبر داد

بازی انحصاری Kojima Productions برای Xbox یک IP جدید نخواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید