spot_img

ورزش‌های زمستانه کچاپی | بررسی بازی “Ketchapp Winter Sports”

بازی‌های استودیو کچاپ در عین سخت بودن همیشه لذت‌بخش هستند. چیزی که این استودیو را متمایز کرده، تنوع در بازی‌هایش است. بازی Ketchapp Winter Sports یکی از عناوین نسبتا جدید آن‌ها است که به ورزش‌های زمستانی پرداخته و محصولی دوست‌داشتنی را به ارمغان آورده است.

Ketchapp Winter Sports که به نوعی یکی از بازی‌های متنوع کچاپ به شمار می‌رود، با گردآوری ورزش‌های زمستانه و گیم‌پلی‌ای منحصربه‌فرد لحظات خوبی را خلق کرده است. همانند اکثر بازی‌ها موبایل کار شما فقط کلیک کردن در زمان مناسب است. در مجموع سه ورزش اسکی، اسکیت، و اسکی رو یخ را انجام می‌دهید. در طول پیست، مسیرهایی وجود دارد که رنگ‌های خصی دارند و باید زمانی که آن‌جا می‌رسید کلیک کنید تا شکست نخورید. صفحات سبز رنگ به شما سرعت می‌دهد، صفحات صورتی مربوط به پرش و حرکت روی میله است، صفحات ریلی مانند نیز سرعت به شما می‌دهند. هرچه که جلوتر می‌روید چینش این صفحات و تعدادشان تغییر می‌کند و بازی شما را به چالش می‌کشد.

مثل تمامی بازی‌های کچاپ نیز می‌توانید با جمع امتیاز، ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید. این بخش نسبت به دیگر بازی‌های کچاپ پربارتر عمل کرده و تنوع زیادی در لباس‌ها و تجهیزات وجود دارد. از نظر گرافیکی هم کچاپ مانند همیشه ساده اما زیبا عمل کرده است. بازی‌های کچاپ با این‌که بسیار ساده هستند ولی به هدف خود می‌رسند و شما با آن‌ها سرگرم می‌شوید. Ketchapp Winter Sports عنوانی است که می‌تواند روی آن حساب کنید و تجربه‌اش ارزش دارد.

حتما بخوانید