spot_img

سازنده Kena: Bridge of Spirits از تمایل به انتشار آن در پلتفرم‌های دیگر خبر داد

این عنوان هم‌اکنون انحصاری PlayStation و PC است؛ اما ممکن است در آینده برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود.

بازی Kena: Bridge of Spirits چند روزی است عرضه  شده و منصفانه است که بگوییم تا حد زیادی انتظاراتی که با تبلیغات پیش از عرضه آن به وجود آمده بود، برآورده کرده و یک بازی ماجراجویی قوی با ویژگی‌های  شبیه به Zelda و زیبایی بصری کاملاً خیره کننده ارائه داده است. اما با توجه به اینکه این بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن است (در کنار نسخه PC)، افرادی هستند که نمی‌توانند این بازی را تجربه کنند.. آیا این مساله در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد؟

در مصاحبه‌ای با SegmentNext، از جاش گریر، بنیانگذار استودیو Ember Lab که توسعه‌دهنده این بازی است، پیرامون این مساله پرسیده شد. او تأکید کرد که انحصاری بودن Kena: Bridge of Spirits  برای PlayStation  بخشی از یک معامله مشمول زمان است. این مساله درباره انحصاری بودن این بازی به فروشگاه Epic Games Store برای نسخه PC نیز صدق می‌کند. به محض عرضه این بازی و استراحت کردن تیم توسعه‌دهنده، آن‌ها عرضه بازی بر روی دیگر پلتفرم ها را بررسی می‌کنند. بنابراین هنوز امید خود را به نسخه Xbox بازی Kena: Bridge of Spirits از دست ندهید.

گریر گفت: «ما در حال حاضر بر عرضه بازی در فروشگاه PlayStation و Epic Games متمرکز شده‌ایم که بازی به صورت انحصاری زمانی بر روی آن‌ها خواهد بود. پس از عرضه بازی و استراحت، سایر پلتفرم‌ها را بررسی خواهیم کرد.»

وی افزود: «در حال حاضر ، تنها چند روز دیگر مانده به برای عرضه، فکر کردن در مورد مراحل بعدی یا پیشنهادات آینده بسیار دشوار است. ما تا آنجا که می‌توانیم به درخواست‌های جامعه طرفداران خود پاسخ می‌دهیم. به عنوان مثال، ما به تازگی انتشار نسخه فیزیکی و اضافه شدن زبان‌های پرتغالی، روسی و برزیلی را اعلام کردیم.»

Ember Lab همچنین برنامه‌هایی برای پشتیبانی از بازی با ویژگی‌ها و محتواهای اضافی در آینده نزدیک را دارد.  بنابراین باید دید آن‌ها چگونه میان این محتوا و پورت بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها تعادل ایجاد کنند. به ویژه با توجه به این واقعیت که آن‌ها یک تیم مستقل و کوچک بازی‌سازی هستند. با این حال بازی Kena: Bridge of Spirits یک عنوان عالی بوده که باید امید داشت در آینده نه چندان دور گیمرهای بیشتری بر روی پلتفرم‌های مختلف بتوانند آن را تجربه کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

صداپیشه بازی Kena: Bridge of Spirits از شیوه روایت داستان این بازی می‌گوید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید