کن لوین از بازی جدید خود نزدیک به زمان عرضه رونمایی خواهد کرد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، کن لوین نمی‌خواهد به هیجانات حول و حوش این بازی دامن بزند.

کن لوین بیشتر به خاطر کار بر روی بازی‌های محبوبی همچون Thief: The Deadly Shadows ،System Shock 2 و سری بازی‌های BioShock شناخته شده است و یکی از چهره‌های مطرح و موثر در محبوبیت سبک ایمرسیو سیم است. او در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر بخش خلاقیت استودیو Ghost Story Games مشغول به فعالیت است. لوین به تازگی در مورد بازی معرفی نشده‌ای که او و تیمش مشغول ساخت آن هستند، گفتگویی انجام داده است.

به نظر می رسد که ما حالا از سوی خود کن لوین اطلاعات بیشتری در رابطه با این بازی هنوز اعلام نشده داریم. لوین در مصاحبه‌ای با Arcade Attack در مورد موضوعات مختلفی صحبت می‌کند که بیشتر آن‌ها در رابطه با حرفه خود و بازی های قبلی او است. یکی از مواردی که او تایید کرد این است که بازی‌ای که در حال حاضر روی آن کار می‌کند، تنها زمانی معرفی می‌شود که به اتمام ساخت آن نزدیک‌تر شویم و به تا عرضه آن زمان زیادی باقی نمانده باشد؛ زیرا او نمی‌خواهد این بازی را خیلی زود معرفی کند.

لوین می‌گوید: «نمی‌خواستیم برای نمایش بازی عجله کنیم؛ چرا که فکر می‌کردیم توسعه بازی زودتر از این‌ها به پایان می‌رسد و من نمی‌خواهم یک دوره طولانی جذابیت و هیجان قبل از عرضه بازی داشته باشیم؛ چون در نهایت احساس واقعی نبودن درباره آن بازی به افراد دست می‌دهد و من فکر می‌کنم که گیمرها می‌خواهند بدانند که قرار است با چه چیزی مواجه شوند و تنها راه اینکه چنین اتفاقی بیفتد، معرفی بازی در زمانی نزدیک‌تر به عرضه آن است.»

لوین همچنین می‌گوید که معرفی این بازی گیمرها را غافلگیر می‌کند؛ با این حال آنچه قرار است ببینند، غافل‌گیرشان نخواهند کرد. کن لوین همچنین اعلام کرد که در ساخت عنوان بعدی سری BioShock هیچ دخالتی ندارد و برای توسعه‌دهندگان آن بازی آرزوی موفقیت می‌کند.

این مصاحبه چند روز پس از این منتشر شد که گزارشی از سوی بلومبرگ حسابی سروصدا کرد. در آن گزارش چندین کارمند فعلی و سابق Ghost Story Games که اسامی آن‌ها مخفی است، در این مورد صحبت کرده‌اند که چگونه اولین بازی این استودیو به دلیل نحوه مدیریت و اقدامات لوین، با مشکلاتی در مسیر توسعه خود مواجه شده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که باید مدت زیادی صبر کنیم تا هر نوع اطلاعاتی در مورد عنوان آینده Ghost Story Games به دست آوریم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی جدید سری BioShock احتمالاً BioShock Isolation نام دارد

احتمالاً BioShock بعدی جهان‌باز خواهد بود!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید