Jetpack Interactive بر روی بازی God of War: Ragnarok کار می‌کند

نام این بازی در صفحه لینکدین یکی از کارمندان این استودیو دیده شده است.

بازی God of War سال آینده میلادی برای PC عرضه می‌شود و اگرچه استودیو Santa Monica بر این پروژه نظارت دارد، Jetpack Interactive وظیفه توسعه این پورت را بر عهده دارد. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد این استودیو در حال کار برای آوردن دنباله این بازی، God of War: Ragnarok، برای PC نیز باشد. کاربری در توییتر به نام Nasser به تازگی توجه‌ها را به پروفایل لینکدین وارن لی، برنامه‌نویس ارشد در Jetpack Interactive، جلب کرده است که بازی God of War: Ragnarok را به عنوان یکی از پروژه‌هایی که روی آن کار می‌شود، در فهرست آن به چشم می‌خورد.

البته، چیزهای متفاوتی می‌توان از این مساله نتیجه گرفت که برای مثال یکی از آن‌ها می‌تواند کمک Jetpack Interactive در ساخت نسخه PS4/PS5 باشد. حتی اگر پورت PC عنوان جدید سری God of War نیز در دست ساخت باشد، احتمالاً تا سال‌ها پس از انتشار نسخه‌های کنسول، آن را نخواهیم دید. در این زمینه باید منتظر اعلام رسمی سونی بود.

بازی God of War: Ragnarok در حال حاضر قرار است در سال 2022 منتشر شود. این بازی پایان داستان حماسی کریتوس در کشمکش با اساطیر نورس را رقم خواهد زد.

بازی God of War در تاریخ 14 ژانویه 2022 مقارن با 24 دی ماه برای PC منتشر میشود. از جمله امکاناتی که قرار است در این نسخه در اختیار پلیرها قرار بگیرد می‌توان به نظیمات گرافیکی شامل سایه‌های با وضوح بالاتر، GTAO ،SSDO و بازتاب فضای صفحه بهتر اشاره کرد. همچنین از کنترلرهای DualShock 4 و DualSense نیز برای این نسخه استفاده کرد. کنترل‌های ماوس و کیبورد بازی نیز کاملاً شخصی‌سازی هستند. و البته  پلیرهای PC می‌توانند منتظر پشتیبانی از حالت 21:9 یا همان صفحه نمایش اولترا واید باشند. باید دید Jetpack Interactive کار بر روی پورت PC این بازی را خوب پیش می‌برد یا خیر.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی God of War در تاریخ 24 دی بر روی PC منتشر می‌شود

پورت PC بازی God of War را استودیو Jetpack Interactive بر عهده دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید