spot_img

پچ جدید بازی Hunt: Showdown برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر شد

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، این پچ نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه را به این بازی بر روی این کنسول‌ها اضافه می‌کند.

Crytek با بازی‌های Crysis خود به‌خاطر رساندن گرافیک به حد مطلق شناخته می‌شود و این احساس درباره بازی Hunt: Showdown نیز صادق است. این بازی همچنان دارای جلوه‌های بصری عالی است و دارندگان کنسول‌های نسل فعلی برخی به‌روزرسانی‌های عملکرد بسیار مورد نیاز را در آخرین پچ خود دریافت کرده‌اند.

همانطور که در یک پست Reddit توضیح داده شده است، به‌روزرسانی 1.7 در هر دو PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. در این پچ جدید بازی Hunt: Showdown، سازنده محدودیت فریم 30 فریم در ثانیه را حذف کرده است و بازی عملکردی تا 60 فریم در ثانیه ارائه می‌دهد. البته عملکرد در پلتفرم‌های مختلف، متفاوت خواهد بود. جز این به نظر می‌رسد هیچ اشاره‌ای به رزولوشن یا ارتقاء بصری دیگر از هر نوع وجود ندارد.

پچ جدید بازی Hunt: Showdown همچنین ویژگی پشتیبانی از اتصال مجدد را به این بازی اضافه می‌کند.  همچنین از این به بعد پلیرها می‌توانند لوداوت‌های خود را سفارشی‌سازی کنند. Crytek همچنین قول داده است که به‌روزرسانی بعدی آن بر روی داشتن یک تجربه ثابت و پایدار 30 فریم در ثانیه برای PS4 و Xbox One تمرکز خواهد کرد و این پچ در سال بعد منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Crysis Remastered Trilogy برای پلتفرم‌های نسل هشتمی و PC منتشر شد

Crysis Remastered Trilogy از رزولوشن 4k داینامیک برخوردار خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید