spot_img

عرضه بازی Horizon Forbidden West رسماً تا ۲۰۲۲ به تعویق افتاد

Guerrilla Games تایید کرد که توسعه این بازی در مرحله نهایی است. همچنین Horizon Zero Dawn از ۶۰ فریم بر ثانیه در PS5 پشتیبانی می‌کند.

ماتیاس دی یونگ، مدیر Guerrilla Games، در افتتاحیه Gamescom ظاهر شد تا اطلاعات جدیدی درباره بازی Horizon Forbidden West ارائه دهد. توسعه این بازی در حال حاضر به مرحله نهایی به خود رسیده؛ اما به دلیل اولویت بخشیدن به سلامت تیم خود در دوران همه‌گیری کرونا، انتشار رسمی آن به سال آینده موکول شد. خوشبختانه ، دی یونگ تاریخ انتشار قطعی بازی را اعلام کرد: ۱۸ فوریه ۲۰۲۲.

پیش خرید این عنوان در PS4 و PS5 از ۲ سپتامبر آغاز می‌شود. در همین حال، یک به‌روزرسانی برای Horizon Zero Dawn فعال شد که به طور رایگان قابلیت پشتیبانی از حالت ۶۰ فریم بر ثانیه را در PS5 فراهم کرد. از دیگر تغییرات می‌توان به رزولوشن 4k به طور غیراصلی اشاره کرد. بنابراین تجربه نحوه عملکرد این عنوان اکشن ماجراجویی جالب خواهد بود.

در بازی Horizon Forbidden West، کاراکتر الوی (Aloy) به سفر به مرزهای غربی رفته، خرابه‌های سانفرانسیسکو و چند لوکیشن دیگر را کاوش می‌کند تا از فساد عجیب و غریبی که در حال نابودی جهان است، جلوگیری کند. الوی با قبایل متخاصم روبرو می‌شود، با طوفان‌های بزرگ دست‌وپنجه نرم می‌کند و سعی می‌کند اسرار بیشتری درباره دنیای قدیم کشف کند. باید منتظر جزئیات بیشتری درباره این بازی در ماه‌های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش گیم‌پلی Horizon: Forbidden West رکود تماشا بین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن را شکست

منبعGamingbolt

حتما بخوانید