spot_img

بازی Hollow Knight: Silksong احتمالاً در فوریه 2022 منتشر می‌شود

اثر بعدی استودیو Team Cherry گویا قرار است به زودی در دسترس گیمرها قرار بگیرد.

به خاطر رویداد Nintendo Direct که دیروز برگزار شد، امیدها برای جزئیات جدید در مورد بازی Hollow Knight: Silksong از استودیو Team Cherry تجدید شده بود. انتظار می‌رفت که در این رویداد تاریخ انتشار احتمالی این بازی اعلام شود. پس از نشت اخیر پایگاه داده‌های GeForce NOW، یک کاربر Steam به نام Wok گزارش کرد که تاریخ انتشار 1 فوریه 2022 را برای این عنوان مشاهده کرده است.

یوتوبری به نام fireb0rn به جزئیات بیشتری در مورد این بازی پرداخت. وی پیش از  مشورت با Wok و کاربر دیگری به نام Madjoki در توییتر، که هر کدام بکاپ شخصی خود را داشتند، بررسی‌ای را بر روی نسخه بکاپ خود (که در آن تاریخ انتشار به طور عجیبی ذکر نشده است) انجام داد. همه این کاربران تاریخ انتشار بالا را تأیید کردند. در حالی که انویدیا این لیست را «حدس و گمان» نامید، برخی از عناوین معتبر -مانند Indus Project و Project Cobalt از مایکروسافت- نیز در این فهرست ذکر شده‌اند که به اعتبار آن می‌افزایند.

Nintendo Direct دیشب از ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت ایران به مدت مدت زمان تقریبی 40 دقیقه  برگزار شد و در آن بر روی عناوین Nintendo Switch که زمستان امسال منتشر می‌شود، تمرکز شد. از جمله در این رویداد گیم‌پلی بازی مورد انتظار Bayonetta 3 نمایش داده شد و همچنین بازی جدیدی از سری Kirby معرفی شد. Team Cherry از زمان تأیید عدم حضور خود در E3 2021 هیچ به روزرسانی مهمی در مورد بازی Hollow Knight: Silksong ارائه نکرده است. در ایونت دیشب نینتندو نیز خبری از این استودیو و قسمت جدید Hollow Knight کماکان تاریخ انتشار رسمی‌ای ندارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کابوسی به نام رویا | بررسی بازی Hollow Knight

منبعGamingbolt

حتما بخوانید