عرضه بازی Hogwarts Legacy احتمالاً بعد از آوریل 2022 خواهد بود

بنا بر جدیدترین اخبار به دست آمده، عرضه این بازی پس از عرضه قسمت سوم سری فیلم‌های Fantastic Beasts در ماه آوریل خواهد بود.

بازی Hogwarts Legacy که اولین بار بیش از یک سال پیش رونمایی شد، از آن زمان تا کنون به طور کامل در سکوت فرو رفته است. نه تنها از زمان رونمایی این بازی دیگر نمایشی از آن دیده نشده است، Warner Bros یا توسعه‌دهندگان بازی در Avalanche Software حتی چیز زیادی در مورد آن نگفته‌اند و تنها اطلاعات درباره این بازی این بوده که پنجره عرضه آن از 2021 تا 2022 به منتقل شده است.

البته تا سال 2022 کمتر از دو ماه باقی مانده است؛ بنابراین این سوال در ذهن بسیاری از افراد پیش می‌آید که دقیقاً چه هنگامی در سال 2022 می‌توان انتظار عرضه بازی Hogwarts Legacy را داشت؟ خب، به نظر می‌رسد که برای تجربه این عنوان قرار است بیش از زمانی که انتظار می‌رفت صبر کنیم.

ریچل وکلی، مدیر کل Warner Bros، در مصاحبه‌ای با مجله Toy World، در پاسخ به سوالی درباره اینکه سال 2022 برای مجموعه Wizarding World چگونه خواهد بود، گفت که فیلم بعدی مجموعه Fantastic Beasts و بازی Hogwarts Legacy، دو عنوان بزرگی خواهند بود که در این سال عرضه می‌شوند. به نظر می‌رسد که صحبت‌های او نشان می‌دهد که عرضه بازی Hogwarts Legacy پس از فیلم Fantastic Beasts خواهد بود که در حال حاضر قرار است در ماه آوریل عرضه شود.

«ما دو اثر ارجینال داریم: یک فیلم و یک بازی، که مطمئناً باعث ایجاد هیجان باورنکردنی در بین طرفداران خواهد شد. اولین مورد، اکران فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore است که حالا اعلام شده است که در 8 آوریل در بریتانیا اکران می‌شود. قسمت سوم مطمئناً مورد علاقه طرفداران واقعی این سری فیلم‌ها خواهد بود.»

WB Games دارای مجموعه‌ای از بازی‌های منتشر نشده است که در حال حاضر برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده‌اند. علاوه بر عرضه بازی Hogwarts Legacy، بازی Gotham Knights (که ظاهراً قرار است بهار 2022 منتشر شود) دیگر بازی این شرکت است که در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد. این در حالی است که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League از استودیو Rocksteady نیز در حال حاضر قرار است در سال 2022 عرضه شود. باید دید آیا عرضه این بازی با تاخیر مواجه می‌شود یا نه.

بازی Hogwarts Legacy، هر زمان که عرضه شود، برای PS5، Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در دسترس خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Gotham Knights احتمالاً بهار 2022 منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید