تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy احتمالاً به زودی منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار، سکوت خبری پیرامون این بازی مورد انتظار به زودی شکسته خواهد شد.

عنوان Hogwarts Legacy استودیو Portkey Games از چندی پیش که تاخیر در عرضه آن اعلام شد، در هاله‌ای از سکوت قرار گرفته است. از دیگر جزئیات جدیدی که درباره این بازی عرضه شده می‌توان به احتمال عرضه پس از آوریل 2022، امکان ساخت کاراکتر تراجنسیتی در بخش خلق شخصیت و همچنین مشارکت Sumo Digital در توسعه این عنوان اشاره کرد. حالا اما گویا تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy نیز قرار است به زودی منتشر شود.

کاربری به نام AccNGT در توییتر که چندی پیش تصاویری از بازی Star Wars Eclipse استودیو Quantic Dream قبل از معرفی رسمی آن منتشر کرده بود و همچنین در مورد شایعه مشکلات توسعه بازی GTA 6 در توییت‌های خود گزارش داده بود، امروز در توئیتی در مورد اینکه چگونه چه اتفاقاتی برای این بازی در راه است، صحبت کرده است. این کاربر اعلام کرده که خیلی زود منتظر تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy است. چقدر زود هنوز مشخص نیست؛ اما شاید اولین نگاه واقعی ما به گیم‌پلی این بازی همراه با ارائه یک پنجره انتشار رسمی برای آن باشد.

Hogwarts Legacy در حال حاضر قرار است برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC در منتشر شود. از زمان معرفی اولیه بازی، عمدتاً به دلیل دیدگاه‌های نویسنده هری پاتر، جی.کی.رولینگ، WB Games و Portkey Games تاکید کرده‌اند که او مستقیماً در روند توسعه این بازی شرکت ندارد. باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی مورد انتظار جهان هری پاتر ماند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Gotham Knights احتمالاً بهار 2022 منتشر می‌شود

عرضه بازی Hogwarts Legacy احتمالاً بعد از آوریل 2022 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید