انتشار بازی Hogwarts Legacy احتمالاً در سه ماهه سوم سال 2022 خواهد بود

بر اساس آخرین اخبار همچنین شایعات از پیشرفت خوب روند توسعه این بازی دارد.

بازی Hogwarts Legacy محصول .Warner Bros به تازگی موضوع شایعات بوده و این شایعات با خبری تایید نشده درباره تریلر این بازی آغاز شده که ظاهراً است در ماه آینده در مراسم State of Play نمایش داده می شود. همچنین شایعه‌ای که به تازگی منتشر شده مبنی بر این بود که با مشکلاتی که در توسعه این بازی ظاهراً در پشت صحنه آن جریان دارد، انتشار آن تا سال 2023 به تعویق خواهد افتاد. حساب کاربری AccountNGT در توییتر -که جزئیاتی مربوط به بازی Star Wars Eclipse را قبل و بعد از اعلام آن فاش کرد- این موضوع را تکذیب کرده و گفت که انتشار بازی Hogwarts Legacy کماکان قرار است در سال 2022 باشد.

در یک توییت جدید، این لیکر صنعت گیم چنین گفت: «حالا که شایعه انتشار بازی در 2023 توسط چندین منبع رسمی رد شده است، می‌توانم این توییت را منتشر کنم. اگر نشنیده‌اید باید بگویم همانطور که چند هفته پیش گفتم، طبق اطلاعات من، Hogwarts Legacy در سه ماهه سوم سال جاری منتشر خواهد شد. این منابع همچنین خاطرنشان کرده‌اند که برخلاف شایعات درباره تاخیر عرضه بازی، توسعه بازی تاخیر به خوبی پیش می‌رود.»

جدای از اینکه .Warner Bros این موضوع را مطرح ساخته که انتشار بازی Hogwarts Legacy پس از آوریل 2022 منتشر می‌شود، و Avalanche Software نیز اعلام کرده برای به اشتراک گذاشتن اخبار بیشتر درباره این بازی در سال جاری ‘هیجان‌زده’ شده است، هیچ تایید رسمی در مورد تاریخ انتشار آن وجود ندارد. Hogwarts Legacy در حال حاضر قرار است برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر شود. باید منتظر اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره این بازی مورد انتظار دنیای هری پاتر در ماه‌های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy احتمالاً به زودی منتشر خواهد شد

عرضه بازی Hogwarts Legacy احتمالاً بعد از آوریل 2022 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید