سه‌گانه Hitman در روز 30 دی منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اطلاعات، انتشار این سه‌گانه بخشی از برنامه‌های سال دوم این بازی است و همچنین در روز عرضه بر روی سرویس Game Pass قرار می‌گیرد.

IO Interactive در رونمایی از سال دوم خود برای Hitman 3، برنامه‌هایی را که در ماه‌های آتی دارد، برای طرفداران World of Assassination تشریح کرد. اولین مورد، انتشار سه‌گانه Hitman در 30 دی برای  PS4 ،Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS5 و PC است. در این سه‌گانه، سه عنوان Hitman 2 ،Hitman و Hitman 3 در یک مجموعه در کنار هم قرار گرفته‌اند. این مجموعه قرار است در روز 20 ژانویه در فروشگاه‌های Steam  و Epic Games منتشر شده و همچنین در اختیار کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار بگیرد.

بازیکنان نسخه PC بازی Hitman 3 در Steam به گزینه‌های جدیدی برای بهبود گرافیک بازی مانند Variable Rate Shading، ری تریسینگ و XeSS دسترسی خواهند داشت. Steam Achievements و همچنین Trading Cards نیز در اختیار خریداران این بازی در این فروشگاه قرار خواهد گرفت. پاداش پیش‌خرید این سه‌گانه یعنی Trinity Pack تا 30 روز اول با تمام نسخه‌ها به صورت رایگان در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

اما این همه چیز نیست. Hitman VR همچنین در همان روز برای پلتفرم PC عرضه می‌شود و امکان بازی کردن هر سه عنوان را با استفاده از سخت‌افزار VR پلتفرم PC فراهم می‌کند. یک کلیپ گیم‌پلی توسط اسکیل مول، طراح ارشد بازی، از این نسخه از بازی در توییتر قرار داده شده که نشان می‌دهد پلیرها از چه توانایی‌هایی در نسخه VR سه‌گانه Hitman برخوردار خواهند بود. اطلاعات بیشتر در مورد سخت افزار پشتیبانی شده قبل از عرضه فاش خواهد شد، اما نسخه PC VR برای همه دارندگان Hitman 3 در 20 ژانویه/30 دی در دسترس خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کچل‌ها نمی‌میرند! | بررسی بازی HITMAN 3

محتوای سال دوم بازی Hitman 3 مشخص شد

برای بازی Hitman 3 یک محتوای فصلی جدید منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید