محتوای سال دوم بازی Hitman 3 مشخص شد

بر اساس جدیدترین اخبار، قرار است قابلیت ری تریسینگ نیز به این بازی بر روی PC اضافه شود.

IO Interactive از برنامه‌های خود برای محتوای سال دوم بازی Hitman 3 پرده برداری کرد. محتوای جدید این بازی قرار است از 20 ژانویه 2022 آغاز شود و شامل نقشه‌ها، داستان‌ها و حالت‌های جدید همراه با ویژگی‌های دیگر است که طی 12 ماه منتشر خواهند شد. قابلیت ری تریسینگ نیز برای پلتفرم PC تایید شده است. این در حالی است که قرار است حالت VR نیز قبل از شروع سال دوم برای این پلتفرم منتشر شود. می‌آید.

یکی از حالت‌های جدیدی که در قالب محتوای سال دوم بازی Hitman 3 پلیرها می‌توانند تجربه کنند، مود  Elusive Target Arcade است. از این مود به عنوان «حد اعلای چالش Elusive Targetها با تغییر در فرمول ثابت این مود مورد علاقه طرفداران» یاد شده است. محتوای اضافه شده به این مود دائمی خواهد بود. برای جزئیات بیشتر باید تا اوایل ژانویه 2022 صبر کرد. یک «به‌روزرسانی بزرگ» نیز در بهار 2022 برای Hitman 3 در راه است.

مشاهده اینکه در محتوای سال دوم Hitman 3 با چه چیزی روبرو خواهیم شد، جذاب خواهد بود. برای این بازی در سال 2021، یک مجموعه بسته الحاقی به نام Seven Deadly Sins ارائه شد. این مجموعه هفت قسمتی که لباس‌ها و چالش‌های جدیدی را در قالب فصل‌ها به بازی اضافه می‌کرد. اینکه آیا IO Interactive همان رویکرد را در پیش می‌گیرد یا خیر، باید مشخص شود. سازنده Hitman همچنین تایید کرد که سه‌گانه World of Assassination تا به امروز 50 میلیون پلیر داشته و Hitman 3 موفق‌ترین عنوان کل تاریخ این فرنچایز است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کچل‌ها نمی‌میرند! | بررسی بازی HITMAN 3

برای بازی Hitman 3 یک محتوای فصلی جدید منتشر شد

HITMAN 3 فروش بسیار خوبی را تجربه کرده

منبعGamingbolt

حتما بخوانید