بازی Hitman 3 با یک محتوای فصلی جدید به نام Season of Gluttony باز می‌گردد

پنجمین فصل محتوای بعد از عرضه این بازی که شامل یک شاتگان جدید، لباس جدید و آیتم‌های دیگری است و قرار است 31 اوت منتشر شود.

IO Interactive از زمان عرضه بازی Hitman 3 در اوایل سال جاری طرفداران سری Hitman را با  برنامه پس از عرضه با تم هفت گناه کبیره که به صورت  محتوای فصلی به طور منظم منتشر می‌شوند، سرگرم کرده است. تا کنون‌، ما چهار فصل از هفت فصل برنامه ریزی شده را گذرانده‌ایم: حرص، غرور، تنبلی و شهوت؛ و فصل پنجم نیز تقریباً از راه رسیده است.

Season of Gluttony یا فصل شکم‌پروری به اعماق ذهن قطحی‌زده ماموری 47 سفر می‌کند و محتواهای جدیدی با مضمون این گناه با خود به همراه دارد. کت و شلوار جدید، شاتگان جدید  و موارد دیگر از جمله محتواهای این آپدیت فصلی هستند. اگر فصل‌های گذشته را ملاک قرار دهیم، می‌توان انتظار ماموریت‌های Escalation جدید و اهداف جدید را نیز داشت. فصل شکم‌پروری در ۳۱ اوت/۹ شهریور عرضه می‌شود. بنابراین احتمالاً به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهیم شنید. نقد و بررسی بازی‌نما از این بازی را می‌توانید در لینک زیر بخوانید. همچنین می‌توانید برای شنیدن اخبار بیشتری از این بازی و محتوای فصلی آن به سایت ما سر بزنید.

Hitman 3 در پلفترم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و Stadia و همچنین در Nintendo Switch به عنوان نسخه انحصاری ابری در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کچل‌ها نمی‌میرند! | بررسی بازی HITMAN 3

HITMAN 3 فروش بسیار خوبی را تجربه کرده

منبعGamingbolt

حتما بخوانید