برای بازی Hitman 3 یک محتوای فصلی جدید منتشر شد

این فصل که فصل حسادت یا Season of Envy نام دارد، باز هم محتواهای جدیدی را به این بازی اضافه می‌کند.

شاهکار مخفی کاری استودیو IO Interactive یعنی بازی Hitman 3 در ابتدای امسال عرضه شد. با این حال از آن زمان تاکنون محتواهای جدیدی برای سرگرم نگه داشتن پلیرهای این بازی منتشر شده است. از هفت فصل برنامه‌ریزی شده برای محتوای اضافه این بازی، پنج فصل آن منتشر شده و فصل ششم -فصل حسادت یا Season of Envy- نیز چند روزی است که آغاز شده است.

همانند فصل‌های قبلی، در این فصل نیز محتوای جدید برای بازی منتشر خواهد شد که مرتبط با موضوع فصل و گناه کبیره مربوط به آن است. همچنین وسایل و سلاح‌های جدیدی مانند چکش و اسلحه تک‌تیرانداز ‌بی‌صدا، و همچنین لباس‌های جدید odiom و Rave On نیز در این فصل به بازی اضافه می‌شود. در همین حال، چند هدف با مدت محدود نیز در این فصل قابل دسترسی است. اولین هدف از 1 اکتبر تا 11 اکتبر و دومی از 15 اکتبر تا 25 اکتبر در دسترس شما قرار می‌گیرند تا آن‌ها را به شیوه‌های خاص مامور 47 به قتل برسانید. مرحله کلرادو از باز اول نیز رایگان شده است. نیز رایگان شده است و می‌توانید بین 7 تا 17 اکتبر آن را به رایگان تجربه کنید.

بازی Hitman 3 بر روی PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC ،Stadia و در قالب نسخه انحصاری کلاود در Nintendo Switch در دسترس است. در تصویر زیر می‌توانید محتواهای فصلی این بازی را ببینید.

بازی Hitman 3

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Hitman 3 با یک محتوای فصلی جدید به نام Season of Gluttony باز می‌گردد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید