هیدئو کوجیما می‌گوید در حال کار بر روی دو بازی است

به گفته کوجیما، یکی از این دو بازی یک عنوان بزرگ و AAA و دیگری یک تجربه جدید خواهد بود.

در جدیدترین مصاحبه با مجله بازی ژاپنی Famitsu، هیدئو کوجیما در مورد برنامه‌های خود برای سال 2022 و آنچه در حال حاضر در Kojima Productions در دست ساخت است، صحبت کرد. به گفته کوجیما، این استودیو در حال حاضر روی دو بازی کار می‌کند.

یکی از این بازی‌ها یک عنوان بزرگ و AAA است. کوجیما بازی دیگر را «یک بازی جدید و چالش‌برانگیز» توصیف کرده است. متأسفانه وی جزئیات بیشتری در مورد این پروژه‌ها فاش نکرد.

در همان مصاحبه، کوجیما گفت که سال 2022 سالی خواهد بود که استریمینگ صنعت سرگرمی را تغییر خواهد داد.

از شایعات قبلی می‌دانیم که کوجیما ظاهراً در حال کار با Xbox بر روی یک بازی انحصاری مبتنی بر فناوری Cloud است و ذکر کلمه استریم می‌تواند اشاره‌ای به آن بازی باشد.

در مورد بازی ارجینال AAA، ما حدس می‌زنیم که احتمالاً با عنوانی برای سونی سروکار خواهیم داشت. شاید شایعات در مورد ساخت بازی Silent Hill توسط هیدئو کوجیما حقیقت داشته باشد و یا شاید ما دنباله‌ای برای Death Stranding ببینیم. هیچکس هنوز نمی‌داند.

اگر هر یک از این بازی‌ها قرار باشد در سال 2022 عرضه شوند، انتظار می‌رود خیلی زود اولین جزئیات را درباره آن‌ها بشنویم. در مورد تریلرهای معرفی رسمی، این شانس در E3 2022 برای عنوان شایعه شده Xbox و یکی از رویدادهای آینده PlayStation برای عنوان انحصاری احتمالی این کنسول وجود دارد. تا زمانی که ما تایید رسمی دریافت نکنیم، همه این‌ها حدس و گمان است؛ بنابراین باید با شک و تردید به آن‌ها نگاه کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازیگر بازی Death Stranding از مذاکرات برای ساخت قسمت دوم آن خبر داد

بازی انحصاری Kojima Productions برای Xbox یک IP جدید نخواهد بود

منبعAltchar

حتما بخوانید