spot_img

آپدیت جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای پلتفرم PC منتشر شد

بر اساس جدیدترین خبر‌ها، پشتیبانی از ری تریسینگ یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این آپدیت نسخه PC این بازی است.

Ninja Theory پس از بهینه‌سازی عنوان محبوب خود بر روی کنسول‌های Xbox Series X/S، حالا آپدیت جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را برای پلتفرم PC منتشر کرده است. این آپدیت باعث می‌شود پیشرفت‌هایی در زمینه جلوه‌های بصری از جمله تکسچرهای به روز شده، ذرات و سطح جزئیات همراه با پشتیبانی از ری تریسینگ به بازی اضافه شوداضافه شود. پلیرها می‌توانند سه سطح تنظیمات گرافیکی پیش‌فرض پایین، متوسط و بالا را انتخاب کنند.  

کسانی که بهترین کیفیت را می‌خواهند باید از سطح تنظیمات بالا استفاده کنند؛ زیرا منحصراً تنها این سطح شامل ری تریسینگ و سایه‌های حاصل از ری تریسینگ است. سایر ویژگی‌هایی اضافه شده به این نسخه شامل پشتیبانی از Direct X 11 و Direct X 12، فناوری Nvidia DLSS و ارتقاء تصویر به کمک FSR AMD است. اگر این‌ها کافی نیست، باید بگوییم که  گزینه‌های مختلف مخصوص افراد توان‌خواه مانند تنظیمات پیش‌‌فررض کوررنگی، تنظیماد مجدد و کامل کنترلر و صفحه کلید و سفارشی‌سازی زیرنویس اضافه شده‌اند.

در حالی آپدیت جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شده که بسیاری گیمرها هنوز منتظر اخباری از دنباله این بازی هستند. این دنباله که Senua’s Saga: Hellblade 2 نام دارد، انحصاری پلتفرم‌های Xbox Series X/S و PC است و شایعات ادعا می‌کنند که در The Game Awards 2021 نمایش داده خواهد شد. این مراسم قرار است در روز 17 آذر برگزار شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی‌ Hellbalde: Senua’s Sacrifice برای کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت بهینه خواهد شد

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید