spot_img

بازی‌ Hellbalde: Senua’s Sacrifice برای کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت بهینه خواهد شد

به روز رسانی مخصوص Xbox Series X/S برای عنوان به یاد ماندنی استودیوی Ninja Theory همراه با تصاویری بهبودیافته، ری تریسینگ DirectX، رزولوشن مود و چند قابلیت دیگر خواهد بود.

چهار سال از انتشار اولیه عنوان فوق‌العاده ماجراجویی اکشن استودیوی Ninja Theory یعنی بازی‌ Hellbalde: Senua’s Sacrifice گذشته است. بازی‌ای که شما را به سفری درون ذهن پر تلاطم سنوآ، پروتاگونیست بازی، و همچنین اساطیر نورس همچون هلا و فنریر می‌برد. حالا خبر خوبی درباره این عنوان منتشر شده و قرار است یک بهینه سازی اختصاصی برای Xbox Series X/S دریافت کند. این آپدیت ری تریسینگ DirectX را به این بازی اضافه می‌کند. علاوه بر این آپدیت نسل نهمی این بازی دارای تصاویری غنی‌تر بوده و در کنار دیگر امکانات، از حالت رزولوشن مود برای کسانی که به کیفیت تصویر را به FPS ترجیح می‌دهند، است.

عرضه نسخه نسل نهمی این بازی برای کنسول مایکروسافت تقریباً بی‌سروصدا بود؛ و البته باید این اتفاق را به فال نیک گرفت. از زمان عرضه تاکنون تصاویر زیبایی این بازی مورد ستایش بسیاری بوده و احتمالاً گیمرهای زیادی ساعات خود را در بخش فوتومود این بازی زیبا سپری کرده‌اند. بنابراین عرضه نسخه‌ای با امکانات تکنیکی بالاتر حتماً خبر خوبی برای دوستداران صنعت گیم و به خصوص طرفداران بازی‌ Hellbalde: Senua’s Sacrifice است. در زیر می‌توانید ویژگی‌های تکنیکی این نسخه بهبودیافته را بر هر پلتفرم ببینید.

بازی‌ Hellbalde: Senua's Sacrifice

با توجه به اینکه Senua’s Saga Hellblade 2 در حال آماده شدن است، اما هنوز تا زمان عرضه آن چند مدتی باقیمانده است. از این بازی تنها تریلر نمایش داده شده در E3 سال 2019 را در اختیاری داریم و با توجه به اینکه محتوایی از آن در رویداد امسال نمایش داده نشد، می‌توان انتظار داشت که احتمالاً تا اواسط 2022 خبری از این بازی نباشد. در نتیجه نسخه نسل نهمی از عنوان محبوب پیشین Ninja Theory می‌تواند در حکم یک پیش غذای خوب عمل کند. اگر هنوز سراغ بازی اول نرفته‌اید، عرضه این نسخه نسل نهمی می‌تواند بهانه‌ خوبی برای شروع باشد. بررسی ما را برای نسخه اصلی بخوانید تا ببینید چرا قطعاً باید این کار را انجام دهید.

بازی‌ Hellbalde: Senua’s Sacrifice هم‌اکنون برای Xbox One ،PS4 ،Nintendo Switch، و PC در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

فروش 500 هزار نسخه از Hellbalde: Senua’s Sacrifice در سه ماه

Hellbalde: Senua’s Sacrifice برای پلتفرم VR عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید