spot_img

فوتبال بزرگان | بررسی بازی «Head Soccer La Liga 2017»

محبوبیت ویژه‌ی ورزش فوتبال،‌ باعث شده است آثار زیادی بر این اساس ساخته شود. Head Soccer La Liga 2017 هم یکی از همین عناوین است که سبکی متفاوت را انتخاب کرده.

بازی Head Soccer La Liga 2017، عنوان رسمی لیگ فوتبال اسپانیا در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ است. در این بازی تیم مورد علاقه‌ی خود از بین تیم‌های لالیگای اسپانیا را انتخاب کنید و به رقابت با دیگران بپردازید. قدرت شوت‌های خود را آزاد کنید تا تیم برنده‌ی میدان باشید و به درجات بالاتر در سطح جهانی دست یابید.‌
با قرارگیری در بازی،‌ می‌توانید یکی از تیم‌های لالیگا را با توجه به علاقه‌ی خود انتخاب کنید.
پس از انتخاب تیم مورد نظر،‌ لیستی از بازیکنان تیم اسپانیایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که از بین بازیکنان تیم مورد نظر، باید یکی از آن‌ها را برای بازی برگزینید. پس از انتخاب تیم مورد نظر و برگزیدن بازیکن مورد علاقه از بین لیست بازیکنان تیم، وارد مسابقه با حریف خود می‌شوید. بازی به صورت دو بعدی در نظر گرفته شده است که داخل زمین دو بازیکن در برابر دروازه‌های تیم دیگر،‌ صف آرایی می‌کنند.

در بخش گیم‌پلی، روی صفحه‌ی لمسی چند دکمه ظاهر می‌شود.
یکی برای جلو و عقب بردن بازیکن طراحی است، و سه دکمه‌ی دیگر برای وارد کردن ضربه به توپ. از بین سه دکمه‌ی تهاجمی،‌ یکی برای پریدن و ضربه‌ی سر، یکی برای شوت زدن  و دکمه‌ی دیگر جهت ضربه‌ی قدرتی در نظر گرفته شده است. نواری در بازی وجود دارد که با توجه به سبک بازی شما پر می‌شود و اجازه‌ی استفاده از ضربه‌ی قدرتی را در اختیارتان می‌گذارد. علاوه بر بازی دوستانه، برای Head Soccer La Liga 2017 بخش‌های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که می‌توان به قسمت Division اشاره کرد. در این بخش می‌توانید بازیکن خود را بسیازید و با شخصی سازی ظاهر آن، به مسابقه بپردازید.

حتما بخوانید