نمایش تریلر سریال Halo در The Game Awards 2021

بر اساس آخرین خبرها، این سریال در سال 2022 از شبکه +Paramount پخش خواهد شد.

سریال Halo مدت‌هاست که در مرحله ساخت قرار دارد و دوره‌ای طولانی‌ای نیز به سبب مشکلات توسعه آن، گمان این می‌رفت که هرگز ساخت این سریال به واقعیت بدل نمی‌شود. در چند سال گذشته اما ساخت آن سرعت گرفته است. این سریال علمی-تخیلی قرار است در سال 2022 در +Paramount پخش شود و به زودی، اولین تریلر آن را خواهیم دید.

به تازگی از طریق صفحه رسمی این سریال در توییتر تأیید شده که اولین تریلر کامل سریال Halo فردا در مراسم The Game Awards پخش خواهد شد. همچنین تیزر کوتاهی نیز نمایش داده شد که در آن تصاویری از یک جوخه از اسپارتان‌ها در آشیانه نظامی، آماده شدن یک هواپیمای Pelican برای بلند شدن و صد البته لوگوی سریال را می‌بینیم. همچنین یک موسیقی بسیار آشنا در سراسر این تیزر شنیده می‌شود.

سریال Halo تنها یکی نمایش‌های این مراسم است. بسیاری از گیمرها امیدوار هستند که The Game Awards امسال رویداد پروپیمانی باشد. جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری این مراسم، می‌گوید که چهار یا پنج نمایش جدید در همان سطح رونمایی از Elden Ring در Summer Game Fest برای این مراسم آماده شده و همچنین دو و نیم سال زمان صرف ساخت نمایش افتتاحیه این مراسم شده است.                   

Steelrising و The Lord of the Rings: Gollum دو مورد از بازی‌هایی هستند که حضور آن‌ها در این مراسم تایید شده است. همچنین بازی جدید سری Sonic نیز در این مراسم معرفی خواهد شد. شایعات همچنین حکایت از این دارد که Senua’s Saga: Hellblade 2 در این مراسم نمایش داده خواهد شد. باید دید که آیا این مراسم می‌تواند توقعات گیمرها را برآورده کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال رونمایی از بازی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards

ده اتفاقی که انتظار داریم در رویداد The Game Awards 2021 رخ دهند

Saber Interactive بازی جدیدی در The Game Awards 2021 معرفی خواهد کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید