spot_img

فصل هشت Halo: The Master Chief Collection آخرین فصل آن خواهد بود

تمرکز 343Industries ازین پس بر روی Halo Infinite خواهد بود.

343Industries روز چهارشنبه‌ هفته گذشته به طرفداران خود گفت که هشتمین فصل آپدیت Halo The Master Chief Collection آخرین فصل آپدیت‌ها برای این مجموعه خواهد بود. این استودیو اعلام کرد که می‌خواهد این مجموعه را که نخستین‌بار سال 2014 عرضه شد، به صورت موفقیت‌آمیزی به اتمام برساند تا توسعه‌دهندگان با تمرکز کامل به سراغ عرضه Halo Infinite بروند که در اوایل دسامبر عرضه می شود.

فصل پایانی بودن به این معنی نیست که دیگر به‌روزرسانی یا پشتیبانی بیشتری از  این مجموعه نخواهد شد. تایلر دیویس، مدیر انجمن 343، روز چهارشنبه در این باره چنین نوشت: «ما کارهای بیشتری برای MCC انجام خواهیم داد و پشتیبانی از آن ادامه خواهد یافت». با این حال وی افزود: «به عنوان یک استودیو اجرا و ادامه انتشار همزمان به‌روزرسانی‌های فصلی برای دو عنوان متفاوت مولتی‌پلیر ایده‌آل نیست». اشاره دیویس به Halo Infinite بود که بخش چندنفره آن رایگان است.

دیویس گفت که «محتوا، اصلاحات و ویژگی‌های بیشتری» برای Halo: The Master Chief Collection در نظر گرفته شده است، اما «انتظار می‌رود که نحوه ارائه آن‌ها تغییر کند». از آغاز سال آینده، این به‌روزرسانی‌ها برخلاف گذشته که در آغاز هر فصل ارائه می‌شدند، در قالب پچ‌های کوچکتر ارائه می‌شوند.

دیویس گفت: «این به‌روزرسانی‌ها همچنان رایگان خواهند بود و شامل ویژگی‌ها و محتوای منتشر نشده در سال جاری نیز می‌شود. همچنین تلاش مستمر برای بهبود ثبات و پرداختن به اصلاحات قدیمی در صورت امکان نیز بخشی از برنامه ما خواهد بود».

محتوای فصلی و به‌روزرسانی‌ها در دسامبر 2019 به بخش چند نفره Halo The Master Chief Collection  اضافه شدند. فصل اول حدود شش ماه به طول انجامید؛ فصل‌های بعدی اما دو تا سه ماه ادامه داشتند. فصل 7 با اسم Elite 23 ژوئن آغاز شد و  انتظار می‌رود فصل 8 با نام Mythic  پس از شروع پاییز  آغاز شود.

فصل 8 پشتیبانی از مرورگر سفارشی بازی را برای مجموعه Halo Combat Evolved و Halo 3 پیاده‌سازی  می‌کند. همچننی Icebox (از Halo Online) را به Halo 3 اضافه می‌کند. تعدادی از شخصی‌سازی‌های  جدید ژست‌ها، جایگزینی زره‌ها​​، رنگ ویزورها و چند گزینه دیگر نیز بخشی از محتوای این فصل خواهند بود.

دیویس نوشت که بازیکنان سوالات قابل فهمی درباره چالش‌ها، امتیازات فصلی، تبادلات و سایر ویژگی‌های فصلی خواهند داشت. وی گفت: «ما در حال برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای آینده Halo: The Master Chief Collection هستیم و می‌خواهیم اطلاعات بیشتری را در اوایل سال آینده با پلیرها به اشتراک بگذاریم».

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

منبعPolygon

حتما بخوانید