spot_img

برای Halo Infinite در روز 2 مهر بتای دیگری برگزار می‌شود

بنا به گفته حساب کاربری رسمی سری Halo این تست فنی شامل انواع مسابقات PvP خواهد بود.

توییت جدیدی از حساب رسمی سری Halo فاش کرد که تست فنی بعدی Halo Infinite قرار است دو هفته دیگر برگزار شود. همه پروفایل‌هایی که در Halo Insider ثبت نام شده‌اند، برای حضور در این تست واجد شرایط هستند. این تست فنی البته بزرگتر از اولین آزمایش خواهد بود. همچنین آخرین آزمایشی خواهد بود که قبل از انتشار بازی برگزار شود.

این تست Halo Infinite شامل مسابقات PvP در مودهایی مثل 12v12 Big Team Battle و همچنین آرناهای استاندارد 4v4 است. اولین تست فنی این بازی عمدتاً با تحسین از سوی طرفداران روبرو شد. اگرچه بحث و جدل‌های بی‌شماری در مورد فیزیک‌ میوه‌ها در بازی را نیز به دنبال داشت.

پلیرهایی که هنوز در برنامه Halo Insider ثبت نام نکرده‌اند، می‌توانند قبل از 13 سپتامبر این کار را انجام دهند. در این صورت آن‎ها برای این آزمایش فنی واجد شرایط خواهند بود. Halo Infinite در 8 دسامبر 2021 برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. حالت Co-op کمپین و حالت Forge در هنگام عرضه همراه بازی نیستند و با به‌روزرسانی بعدی پس از عرضه اضافه می‌شوند. همچنین بر اساس تریلری که در مراسم افتتاحیه Gamescom برای این بازی معرفی شد، فصل نخست این بازی Heroes of Reach نام دارد.

حضور بخش بتل رویال در این بازی در هاله‌ای از ابهام است. کمپین بازی Halo Infinite در حال حاضر قابل سفارش از فروشگاه مایکروسافت و همچنین Steam است. حالت مولتی‌پلیر این بازی اما برای پلیرها در همه پلتفرم‌ها رایگان خواهد بود. مشترکین سرویس گیم‌پس می‌توانند در روز اول عرضه بازی بدون هیچ هزینه اضافی‌ای به کمپین دسترسی داشته باشند. برای جزئیات بیشتر از این بازی حتماً به بازی‌نما سر بزنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و فصل اول مولتی‌پلیر آن معرفی شد

سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید