spot_img

بتای بعدی بازی Halo Infinite برای عده بیشتری در دسترس خواهد بود

یکی از مسئولین استودیو سازنده می‌گوید که آن‌ها به دنبال این هستند که کاربران Steam بیشتری در بتای این بازی حضور داشته باشند.

آخرین پیش‌نمایش فنی بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite آخر هفته برگزار شد و دوباره از اول تا سوم اکتبر ( نیز در دسترس پلیرها خواهد بود. مود Big Team Battle قابل بازی خواهد بود و پلیرها اجازه خواهند داشت تمام تغییرات جدید را در این بتا تجربه کنند. اما این بار فقط افرادی که دعوتنامه دریافت کرده‌اند، در این بتا شرکت نمی‌کنند؛ بلکه همه کسانی که در برنامه Xbox Insider عضویت دارند، واجد شرایط حضور در این برنامه هستند. بنابراین کسانی که در حال حاضر به آن ملحق می‌شوند نیز می‌توانند از این بتا استفاده کنند.

برایان جارارد، مدیر انجمن استودیو  343Industries، در توییتر خاطرنشان کرد که آن‌ها در حال کار بر روی راهی هستند تا بازیکنان بیشتری از پلتفرم Steam را وارد پیش‌نمایش فنی بازی Halo Infinite کنند. به محض اینکه تیم توسعه‌دهنده به تصمیمی برسد، جزئیات تکمیلی را ارائه می‌کند.

Halo Infinite در حال حاضر قرار است در 8 دسامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر شود. یک دیتاماینر اخیراً سه نقشه دیگر برای بخش مولتی‌پلیر این بازی کشف کرده است. یکی از این نقشه‌ها در یک مکان سرپوشیده است که که طرفداران Halo احتمالاً در حال حاضر چندان دل خوشی از آن‌ها ندارند.  به نظر می‌رسد تجهیزات هیدروپونیک در این منطقه قابل مشاهده است. نقشه دیگر بازی Halo Infinite بر روی چیزی شبیه یک حلقه Halo واقع شده است و به نظر می‌رسد در آن یک سلاح ضد هوایی عظیم یک فضاپیمای شورای امنیت سازمان ملل را هدف گرفته است. و اما نقشه سوم چیزی است که احتمالاً برای طرفداران Halo بیشترین جذابیت را خواهد داشت؛ زیرا به نظر می‌رسد که در نیو مومباسا (New Mombasa) واقع شده است؛ شهری در آفریقا که در جریان رویدادهای Halo 2 و Halo 3 ODST نابود شد.

با توجه به استقبال خوب هواداران از پیش‌نمایش فنی قبلی و به خصوص بهبودهای گرافیکی، باید دید آیا بازی Halo Infinite موفق می‌شود طرفداران جدید و قدیمی این سری را در نهایت خود از راضی کند یا اینکه موفقیت چندانی بدست نخواهد آورد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کشف سه نقشه جدید در پیش‌نمایش فنی بازی Halo Infinite

سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید