فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite آغاز شد

بر اساس جدیدترین اخبار، امشب در جریان مراسم بیست سالگی Xbox این خبر خوب برای طرفداران سری Halo اعلام شد.

همانطور که شایعات ادعا می‌کردند، فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite خیلی زود برای Xbox و PC عرضه شده است. در حال حاضر ما نسخه بتای این بخش را در اختیار داریم، اما پلیرها می‌توانند فصل 1 یا همان Heroes of Reach را شروع کرده و بخش چند نفره را برای خود امتحان می‌کنند.

بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite نشان دهنده تغییر بزرگی نسبت به عناوین قبلی است و برای اولین بار به صورت رایگان قابل بازی است. در کنار گزینه‌های حرکتی جدید مانند Grappleshot، بازیکنان همچنین می‌توانند با سلاح‌های جدیدی مانند Cindershot ،CQS48 Bulldog ،MK50 Sidekick و موارد دیگر مبارزه کنند. مودهایی مانند Big Team Battle و Capture the Flag نیز در این نسخه برگشته‌اند.  

فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite از سیستم بتل‌پس برای پیشرفت پلیرها استفاده می‌کند و اشیای تزیینی متفاوتی در هر فصل به دست می‌آورند. رویدادهای کوچک مختلفی به نام Fractures نیز برگزار می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد اشیای تزیینی خاصی مانند زره‌های سامورایی به دست آورند. موضوع فصل اول Halo: Reach است و بنابراین بازیکنان می‌توانند اشیای تزیینی‌ای بدست آورند که آن‌ها را به اعضای Noble Team تبدیل می‌کند.

کمپین Halo Infinite هنوز هم قرار است در تاریخ 8 دسامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر شود. بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتری بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite احتمال زودتر از موعد منتشر شود

از بازی Halo Infinite تریلر جدیدی با محوریت گیم‌پلی بخش کمپین منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید