سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

کمترین سخت‌افزاری برای اجرای این بازی نیاز خواهید داشت، CPU با مدل Core i5-4440، هشت گیگابایت رم و کارت گرافیک GTX 1050 Ti و RX 570 است.

 سرانجام رسمی شد: بازی Halo Infinite توسط  343Industries در 8 دسامبر برای Xbox One ، ‌Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. اگرچه ما چیز چندانی از گیم‌پلی این بازی در Gamescom ندیدیم، اما توسعه‌دهنده این بازی صفحه Steam آن را با سیستم مورد نیاز برای پلتفرم PC به روز کرده است. برای اجرای این بازی شما  حداقل به AMD FX 8370 یا Intel Core i5 4440 ، 8 گیگابایت RAM و AMD Radeon RX 570 یا Nvidia GeForce GTX 1050 Ti احتیاج دارید.

سیستم توصیه‌شده برای بازی Halo Infinite اما از این‌ها بالاتر است. برای تجربه این بازی به شکل مطلوب شما باید از سیستمی برخوردار باشید که شامل Ryzen 7 3700X یا Core i7 9700k با 16 گیگابایت RAM و Radeon RX 5700 XT یا RTX 2070 است. در هر دو مورد، 50 گیگابایت فضای نصب مورد نیاز است. ممکن است پچ بزرگی نیز در روز عرضه برای بازی منتشر شود؛ بنابراین انتظار داشته باشید اندازه کلی بازی کمی بیشتر باشد.

در همین حال 343Industries در حال برنامه‌ریزی برای یک بتای مولتی‌پلیر دیگر است که شامل مودهای 4v4 و BigTeam Battle  خواهد بود. از دیگر اخباری که درباره این بازی می‌دانیم این است که Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود.

کمپین بازی Halo Infinite در حال حاضر قابل سفارش از فروشگاه مایکروسافت و همچنین Steam است. حالت مولتی‌پلیر این بازی اما برای پلیرها در همه پلتفرم‌ها رایگان خواهد بود. مشترکین سرویس گیم‌پس می‌توانند در روز اول عرضه بازی بدون هیچ هزینه اضافی‌ای به کمپین دسترسی داشته باشند. در ماه‌های آینده منتظر جزئیات بیشتر باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

بتای بعدی بازی Halo Infinite شامل دو مود جدید خواهد بود

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و تاریخ دقیق عرضه آن اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید