بتای بعدی بازی Halo Infinite شامل دو مود جدید خواهد بود

343Industries می‌خواهد به محتوای ارائه شده در بتای قبلی بازی، دو مود 4v4 و Big Team Battle را نیز اضافه کند.

اولین پیش نمایش فنی بخش مولتی‌پلیر Halo Infinite منهای اطلاعاتی که درباره کمپین آن به بیرون درز پیدا کرد، یک موفقیت بسیار بزرگ بود. پلیرها به آنچه 343Industries ارائه کرده بود، واکنش بسیار مثبتی نشان دادند. مطمئناً این بازی تا زمان عرضه بتاهای بیشتری نیز دریافت خواهد کرد و توسعه‌دهندگان قول داده‌اند که بتای آینده آن گسترده‌تر باشد.. بنابراین از پیش‌نمایش فنی بعدی چه انتظاراتی می‌توان داشت؟

در آخرین به روز رسانی اخبار توسعه Halo Infinite، سم هنشاو، تولید کننده عملیات زنده، تأیید کرد که بتا بعدی شامل تمام محتویاتی است که در بتای قبلی بازی وجود داشت؛ یعنی بات‌ها و تمرینات اسلحه‌ها همگی در آن بتا نیز حضور دارند. اما قرار است مودهای جدیدی مثل مودهای 4v4 و Big Team Battle نیز به آن اضافه شود. هانشاو همچنین می‌گوید 343Industries قصد دارد تعداد بیشتری از افراد را برای بتا بعدی نسبت به نسخه اول جذب این بازی کند؛ زیرا به نظر می‌رسد قبل از انتشار بازی آن‌ها می‌خواهند حسابی طرفداران بازی‌های شوتر را هایپ کنند. با این وجود، هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان دقیق عرضه بتا بعدی وجود ندارد.

ویدئوی به‌روزرسانی اخبار توسعه بازی Halo Infinite چیز زیادی درباره گیم‌پلی این بازی نشان نداد. از جمله اطلاعاتی که به لطف این ویدئو می‌دانیم این است که دو بخش Forge و Co-op کمپین در هنگام عرضه بازی به دست پلیرها نخواهند رسید. جزئیات این خبر را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر همین مطلب در بازی‌نما بخوانید.

با اینکه 343Industries متعهد است که Halo Infinite را در تعطیلات پایان سال میلادی عرضه کند، با این حال هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای ماجراجویی جدید مستر چیف اعلام نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

بازی Halo Infinite قطعاً تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید