spot_img

ویدئو جدید بازی Halo Infinite باس‌فایت‌های این بازی را نشان می‌دهد

بر اساس اطلاعات جدیدی که از این ویدئو به دست آمده، مبارزات در درجه سختی Legendary مثل تمام عناوین قبلی این سری نفس‌گیر خواهد بود.

در حالی که 343Industries در گذشته برای کمپین‌های Halo عمدتاً تمرکزش را بر روی درجه سختی Heroic گذاشته بود، این بار در بازی Halo Infinite، توسعه‌دهنده پایه تجربه کمپین بازی را حول محور درجه سختی Normal طراحی کرده است. با این حال طرفداران سری که عاشق ماهیت چالش‌برانگیز درجه سختی‌های Heroic و Legendary هستند، نیازی نیست ناراحت شوند؛ زیرا ویدئو جدید بازی Halo Infinite که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد عاشقان این بازی شوتر همچنان قادر به تجربه یک مبارزه سخت و نفس‌گیر خواهند بود.

به تازگی ویدئو جدید بازی Halo Infinite در سایت IGN قرار گرفته که در آن دو تا از اولین باس‌فایت‌های بازی با درجه سختی Legendary را به نمایش می‌گذارد. اولین مبارزه علیه یک Brute وحشتناک به نام Trimonious است. در مبارزه دوم مستر چیف در برابر یک قاتل حرفه‌ای به نام Chak’Lok قرار می‌گیرد. هر دو این باس‌فایت‌ها تهدیدها و چالش‌های منحصربه‌فردی هستند و استراتژی‌های متفاوتی را می‌طلبند؛ اما شکست دادن هر دو به وضوح تمام توان پلیرها را می‌طلبد.

در همین حال، سایر ویدئوهایی‌هایی که به تازگی از کمپین این بازی منتشر شده، نگاهی اجمالی به آنچه می‌توانید از ماموریت‌های جانبی مختلفی که در سراسر جهان نیمه‌باز Zeta Halo پراکنده شده‌اند، انتظار داشته باشید، نشان می‌دهد.

Halo Infinite در 8 دسامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. بخش مولتی‌پلیر این بازی نیز چند روز پیش و قبل از موعد مقرر شده منتشر شد و تا به حال پلیرهای زیادی را به خود جذب کرده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite آغاز شد

از بازی Halo Infinite تریلر جدیدی با محوریت گیم‌پلی بخش کمپین منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید