از بازی Halo Infinite تریلر جدیدی با محوریت گیم‌پلی بخش کمپین منتشر شد

در این تریلر عناصر جهان باز این عنوان و همچنین انواع دشمنان آن را دیدیم.

343Industries تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Halo Infinite را به نمایش گذاشت که تصاویری به روز شده در آن نمایش داده می‌شود و نمای کلی از آنچه باید انتظار داشت، در این تریلر ارائه می‌شود. در پی وقایع Halo 5 Guardians ، قهرمان دوست‌داشتنی سری Halo یعنی مستر چیف با یک خلبان ساده و صمیمی ملاقات می‌کند و به Zeta Halo می‌رود تا با The Banished مبارزه کند. هدف این است که بفهمیم چه اتفاقی برای کورتانا افتاده است. مستر چیف در این قسمت با یک هوش مصنوعی جدید، The Weapon، همکاری می‌کند.

از برخی از عناصر جالبی که در این تریلر بازی Halo Infinite دیدیم، می‌توان به سکوهایی اشاره کرد که در آن‌ها پلیرها می‌توانند وسایل نقلیه خاصی را به فرا بخوانند تا خلبان برای آن‌ها بفرستد. The Banished سنگرها و پاسگاه‌های مختلفی در سراسر جهان Ring ایجاد کرده‌اند و پلیرها می‌تواند با اهدافی مانند نابودی سیلوها و شکست دادن دشمن اصلی به آن‌ها حمله کنند. سربازان بازمانده شورای امنیت سازمان ملل متحد را نیز می‌توان نجات داد. آن‌ها در جنگ کمک خواهند کرد و مانند بازی‌های قبلی تیربارهای Warthog را کنترل می‌کنند. Chief همچنین ابزارهایی مانند Thruster را بدست می‌آورد که دارای شارژ دوم، کاهش زمان کول داون و موارد دیگر است.

برخی از چیزهای جالب دیگر شامل باس‌ها و/یا دشمنان بزرگی است که  دارای نوار سلامتی و شیلد دارند. ما همچنین نگاه مفصل‌تری به The Harbinger of Truth که در اولین نمایش کمپین بازی Halo Infinite نیز به طور کوتاهی او را دیده بودیم. نقش او در این زمینه هنوز مشخص نیست؛ اما بازیکنان همچنین باید با دشمنان جدیدی مانند اسکیمرز و جگا رودومنائی، نخبه‌ای مرموز که شمشیری از انرژی در دست دارد، مبارزه کنند.

Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر/17 آذر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. همچنین این بازی روز اول عرضه بر روی Xbox Game Pass منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و تاریخ دقیق عرضه آن اعلام شد

از بازی Halo Infinite به زودی نمایش جدیدی منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید