Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و فصل اول مولتی‌پلیر آن معرفی شد

در این تریلر سینمایی فصل یک مولتی‌پلیر این بازی معرفی شد و همچنین تاریخ ۸ دسامبر/۱۷ آذر به طور رسمی برای عرضه آن قطعی شد.

بازی Halo Infinite محصول 343Industries در جریان مراسم افتتاحیه Gamescom حاضر بود تا جزئیات جالبی در مورد بخش مولتی‌پلیر آن به طرفداران این سری بازی‌ها ارائه شود. تریلر جدیدی که برای این بازی معرفی شد، اولین فصل مولتی‌پلیر بازی با عنوان Heroes of Reach را معرفی کرد.

این ویدئو یک جلسه شرح ماموریت با فرمانده آگرینیا، که رهبر نسل جدید اسپارت‌ها است، نشان می‌دهد. همانطور که قبلاً حدس زده می‌شد، این تریلر همچنین جزئیات حمله نیروهای کاوننت به یک شهر را نشان می‌دهد. کاراکتر افسانه‌ای این مجموعه بازی‌ها یعنی مستر چیف هم در این تریلر حضور کوتاهی دارد و آگرینیا را از حمله نجات می‌دهد.

همانطور که شایعات قبلی نشان می‌دادند، Halo Infinite در ۸ دسامبر ۲۰۲۱ با کمپین و اولین فصل از بخش مولتی‌پلیر منتشر می‌شود. بخش Co-op کمپین و حالت Forge در آینده منتشر می‌شود و هنوز تاریخ دقیقی ذکر نشده است. اینکه این دو بخش قرار نیست همزمان با بازی اصلی عرضه شودن به گفته جوزف استاتن، مدیر بخش خلاقیت استودیو سازنده بازی، به این دلیل بوده که آن‌ها نمی‌خواهند محصول خود را تا زمانی که بدانند در حداقل سطح کیفیت قرار دارد، عرضه کنند. و چنین احساسی از سوی آن‌ها درباره بخش co-op و Forge وجود داشت.گفته می‌شود که با توجه به ماهیت Halo Infinite به عنوان یک لایو سرویس 343Industries قرار است «Co-op کمپین و Forge را مدتی بعدتر عرضه کند» و پس از انتشار بازی آن‌ها به عنوان بخشی از نقشه راه فصلی این بازی منتشر کند.

همچنین هنوز حضور بخش بتل رویال در این بازی در هاله‌ای از ابهام است. نمایش فنی موفقیت‌آمیز این بازی قرار است با یک بتای مفصل‌تر کامل شود. برای جزئیات بیشتر از این بازی حتماً به بازی‌نما سر بزنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

بتای بعدی بازی Halo Infinite شامل دو مود جدید خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید