spot_img

بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite احتمال زودتر از موعد منتشر شود

بر اساس جدیدترین اطلاعات، ممکن است بخش مولتی‌پلیر این بازی فردا به مناسبت جشن بیست سالگی Xbox منتشر شود.

در حالی که بازی Halo Infinite، عنوان بعدی سری محبوب Halo، تا ماه آینده (به طور دقیق، 8 دسامبر) منتشر نمی‌شود، برخی این ادعا را مطرح کرده‌اند که ممکن است بخش مولتی‌پلیر این بازی فردا منتشر شود. به گفته چند کاربر توییتر که ادعا می‌کنند از این موضوع اطلاع دارند، بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite ممکن است در تاریخ 15 نوامبر به عنوان بخشی از جشن‌های بیستمین سالگرد مایکروسافت برای Xbox منتشر شود. نکته جالب اینکه 15 نوامبر، بیستمین سالگرد عرضه نخستین قسمت از سری Halo نیز هست.

یک کاربر توییتری به نام HaloDotAPI تصویری از اولین فصل بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite به همراه تاریخ انتشار آن در 15 نوامبر منتشر کرده است. کاربر مورد بحث ادعا می‌کند که «بیش از حد» در مورد برنامه‌های مایکروسافت برای این بازی می‌داند. یک کاربر دیگر به نام Surasia که دیتامینر سری Halo است نیز در پاسخ به یک توییت گفته که Halo Infinite ممکن است در این ماه منتشر شود. البته لازم به یادآوری است که این‌ها فقط شایعه هستند و به همین دلیل بهتر است با تردید به آن‌ها نگاه کرد.

در حال حاضر برنامه‌هایی را برای بیستمین سالگرد نخستین عرضه Xbx در نظر گرفته شده است که ضمن پخش یک استریم ویژه در این روز برگزار خواهد شد. تعدادی از بازی‌های کلاسیک Xbox و Xbox 360 نیز به طور مرموزی در فروشگاه Xbox 360 ظاهر شده‌اند. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که آن‌ها ممکن است در 15 نوامبر نیز به برنامه Backward Compatibility ایکس باکس اضافه شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Halo Infinite احتمالاً از قابلیت دسترسی زودهنگام برخوردار خواهد بود

از بازی Halo Infinite تریلر جدیدی با محوریت گیم‌پلی بخش کمپین منتشر شد

چند بازی کلاسیک به فروشگاه بازی‌های Xbox 360 اضافه شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید