spot_img

سازنده Halo Infinite بازی دیگری نیز در دست ساخت دارد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این بازی جدید امکان دارد عنوان دیگری از سری محبوب Halo باشد.

343Industries در آستانه انتشار عنوانی است که احتمالاً بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازی این استودیو تا کنون است. تا عرضه جدیدترین قسمت سری Halo زمان زیادی باقی نمانده است. به نظر می‌رسد اما سازنده Halo Infinite پروژه‌های دیگری را نیز در دست ساخت دارد. در پادکست اخیر Xbox Two، جز کوردن، ژورنالیست از رسانه Windows Central، ادعا کرده است که 343Industries در حال کار بر روی بازی دیگری به جز Halo Infinite است که هنوز معرفی نشده است. هرچند او توضیحات بیشتری ارائه نداده است.

البته، این که یک استودیو بازی‌سازی به طور همزمان دو پروژه را در دست ساخت داشته باشد، اصلاً غیرمعمول نیست و جای تعجب نیست که یکی از بزرگترین استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت نیز چندین کار توسعه چندین بازی را همزمان انجام دهد. البته سوال این است که این پروژه جدید چه می‌تواند باشد و آیا یک بازی جدید از سری Halo خواهد بود یا چیز دیگری.

این احتمال وجود دارد که مورد اول درست باشد. آگهی‌های استخدامی سازنده Halo Infinite بیش از یک سال است که نشان می‌دهد 343Industries یک بازی جدید دیگر از این سری به جز Infinite نیز در دست ساخت دارد. بنابراین بهترین حدس هر کسی در این مرحله می‌تواند چنین پروژه‌ای باشد. بسیاری امیدوارند که این استودیو در حال کار بر روی Halo Wars 3 باشد؛ اما آنطور که این استودیو چند ماه پیش ادعا کرد، آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای ساخت این بازی ندارد.

صد البته همانطور که می‌دانیم Halo Infinite به عنوان یک لایو سرویس منتشر می‌شود و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، 343Industries برای چندین سال پس از عرضه روی آن کار خواهد کرد. بنابراین اگر سازنده Halo Infinite  بازی جدید دیگری نیز در راه داشته باشد، باید دید چگونه می‌تواند بین هر دو عنوان تعادل ایجاد کند.

Halo Infinite قرار است در  روز 8 دسامبر/17 آذر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC عرضه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه نهایی بازی Halo Infinite آماده شده است

فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite آغاز شد

از بازی Halo Infinite تریلر جدیدی با محوریت گیم‌پلی بخش کمپین منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید