از بازی Halo Infinite به زودی نمایش جدیدی منتشر خواهد شد

بازی Halo Infinite با بتای چند نفره جذاب خود توانست دل بسیاری از گیمرها را بدست بیاورد. با این حال اما هنوز در مورد بخش کمپین تک‌نفره تردیدهای زیادی و آن هم به دلایل خوبی وجود دارد. نمایش اولیه آن کمپین این بازی در ژوئن سال گذشته موفق نشد عده زیادی را به خود جلب کند. حتی این نمایش باعث تاخیر در تاخیر طولانی مدت بازی‌ای شد که در ابتدا قرار بود در تعطیلات 2020 عرضه شود، موثر بود. از آن زمان، ما تاکنون هیچ گیم‌پلی‌ای از کمپین این بازی مشاهده نکرده‌ایم. این خبر که کمپین بازی در هنگام راه اندازی از حالت Co-op برخوردار نخواهد بود نیز چندان تغییری در وضعیت ایجاد نکرده است.

به نظر می‌رسد اما حالا 343Industries و مایکروسافت به زودی آماده نمایش بیشتر کمپین تک‌نفره این بازی هستند. تام هندرسون، لیکر مشهور اخیراً در توییتر اظهار داشت که Xbox این هفته «اخبار بزرگی» در راه خواهد داشت و نمایش کمپین بازی Halo Infinite نیز در راه است. این که آیا این دو یکی هستند یا خیر، هنوز مشخص نیست. با این حال اما نمایش کمپین Halo Infinite تا همینجا نیز مدت زیادی به تاخیر افتاده است؛ چرا که قرار است این بازی کمتر از دو ماه دیگر عرضه شود.

343Industries قبلاً به دفعات تأکید کرده بود که قبل از عرضه بازی Halo Infinite بخش کمپین آن را بیشتر نمایش خواهد داد و با این حال تاکنون چنین کاری انجام نداده است. تا تیم توسعه‌دهنده بتواند بر پایان تولید و بهبود بازی تمرکز کند.

بازی Halo Infinite برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC در 8 دسامبر عرضه می‌شود. فصل اول مولتی‌پلیر این بازی که با استقبال بسیاری نیز روبرو شده، از همان تاریخ آغاز خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و تاریخ دقیق عرضه آن اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید