spot_img

Halo Infinite بر اساس یک شایعه روز هشت دسامبر عرضه می‌شود

با اینکه هنوز هیچ تاریخ رسمی‌ای منتشر نشده، با این حال این شایعه می‌تواند امید هواداران به عرضه زودتر بازی را زنده نگه دارد.

با اینکه 343Industries و Microsoft هیچ اطلاعات جدیدی در مورد Halo Infinite در نمایش Xbox در Gamescom اخیر منتشر نکرده‌اند، اما همه امیدها از بین نرفته است. هنوز مراسم افتتاحیه Gamescom برگزار نشده و ممکن است یک تریلر جدید به همراه تاریخ انتشار از این بازی ببینیم. با این حال به نظر می‌رسد که ممکن است تاریخ انتشار بازی از مایکروسافت استور به بیرون درز کرده باشد. کمپین Halo Infinite ظاهراً در ۸ دسامبر/۱۷ آذر منتشر می‌شود.

این مساله توسط کاربری در توییتر به نام ALumia_Italia کشف شده که اسکرین شاتی درباره تاریخ عرضه این بازی منتشر کرده است. البته فهرست رسمی فروشگاه مایکروسافت هنوز از عرضه این بازی در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ می گوید (و طبق گفته این کاربر از اوت ۲۰۲۰ به این صورت بوده است). این احتمال وجود دارد که فهرست فروشگاه برای چند لحظه به روز شده و بعداً دوباره تاریخ جدید از روی آن حذف شده باشد. در حال حاضر به همه این اخبار باید با تردید نگاه کرد.

در عین حال عجیب‌ترین چیز زمانی که در این شایعه ذکر شده نیست؛ بلکه این واقعیت است که از کمپین Halo Infinite به طور جداگانه اسم برده شده است. اینطور به نظر می‌رسد که بخش مولتی‌پلیر قرار است بعداً عرضه شود. با این حال، بخش چند نفره رایگان بوده و بنابراین می‌توان آن را به صورا جداگانه فهرست کرده باشند و این بخش نیز در همان روز عرضه شود. با توجه به اصرار 343 Industries در مورد به تاخیر انداختن بخش مولتی‌پلیر، باور اینکه این دو بخش حتی با فاصله چند روز عرضه شوند، دشوار است.

در این بین باید منتظر اعلام رسمی از سوی ناشر بازی باشیم. Halo Infinite قرار است در تعطیلات ۲۰۲۱ برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر شود.

خبر جدید: بر طبق آخرین اخبار، تام وارن از The Verge می‌گوید که به نقل از منابع او، تاریخ هشت دسامبر/هفده آذر درست بوده و قرار این تاریخ به طور رسمی امشب در مراسم افتتاحیه Gamescom یا همان Gamescom Opening Night Live اعلام شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

بازی Halo Infinite قطعاً تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد

بتای بعدی بازی Halo Infinite شامل دو مود جدید خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید