Halo Infinite در هنگام عرضه دارای بخش Co-op و Forge نخواهد بود

بنا به گفته مسئول بش خلاقیت 343Industries این دو بخش را در ماه‌های پس از عرضه بازی اصلی منتشر خواهد کرد.

Halo Infinite قرار است در روزهای باقیمانده از سال جاری عرضه شود. با این حال گویا قرار نیست بخش‌های مختلف این بازی یکجا عرضه شود.  343Industries سخت مشغول کار است تا مطمئن شود که این بازی تا پایان سال عرضه خواهد شد. در نتیجه آن‌ها توسعه بعضی بخش‌های بازی را در اولویت قرار داده و بعضی بخش‌ها را فعلاً کنار گذاشته‌اند که در نتیجه در هنگام عرضه شاهد حضور این قسمت‌ها نخواهیم بود.

جوزف استاتن ، سرپرست بخش خلاقیت در 343Industries، این خبر را تأیید کرد. او در جریان انتشار اطلاعات جدید درباره توسعه Halo Infinite تأیید کرد که در هنگام عرضه این بازی در اواخر امسال، بخش Co-op و Forge در آن حضور نخواهد داشت.

استاتن گفت: «متأسفانه از آنجایی که تیم ما برای عرضه بازی در تعطیلات پایان سال تمرکز کرده و واقعاً بر تجربه‌ای با کیفیت از این بازی در هنگام عرضه تمرکز کرده‌ایم، این تصمیم بسیار سخت را گرفتیم که بخش  Co-op کمپین را به تعویق بیندازیم. مشابه این تصمیم را برای بخش Forge نیز گرفتیم.»

استاتن می‌گوید 343Industries چنین تصمیمی گرفت زیرا آن‌ها نمی‌خواهند محصول خود را تا زمانی که بدانند در حداقل سطح کیفیت قرار دارد، عرضه کنند. و چنین احساسی از سوی آن‌ها درباره بخش co-op و Forge وجود داشت.

«اولویت شماره یک ما این است که مطمئن شویم هر چیزی که عرضه می‌کنیم در زمان عرضه با حداقل الزامات ‌کیفیت در همه پلتفرم‌ها -دستگاه‌های Xbox و PC با هر سیستمی- سازگاری دارد. و ما با بررسی این دو بخش یعنی Co-op کمپین و Forge به این نتیجه رسیدیم که آن‌ها آماده نیستند. و به عنوان یک استودیو، ما نمی خواهیم محصولی را که آماده نیست، عرضه کنیم».

گفته می‌شود که با توجه به ماهیت Halo Infinite به عنوان یک لایو سرویس 343Industries قرار است «Co-op کمپین و Forge را مدتی بعدتر عرضه کند» و پس از انتشار بازی آن‌ها به عنوان بخشی از نقشه راه فصلی این بازی منتشر کند. دقیقاً چه زمانی می‌توان انتظار عرضه این دو بخش را داشت؟ استاتن می‌گوید که برنامه فعلی ما این است که Co-op کمپین را در فصل 2 و Forge را در فصل 3 منتشر کنیم. این یعنی هدف  343Industries  در حال حاضر انتشار مورد اول سه ماه پس از عرضه بازی و مورد دوم شش ماه پس از انتشار آن است. البته استاتن اشاره می‌کند که هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

در مورد زمان واقعی عرضه Halo Infinite هنوز هیچ حرفی در کار نیست. مایکروسافت و 343Industries  اعلام کرده‌اند که هدف این بازی عرضه در تعطیلات 2021 است و به نظر می‌رسد هنوز به آن پنجره متعهد هستند. شایعات می‌گویند که این برنامه می‌تواند به معنای عرضه در اواسط نوامبر باشد؛ اما ما هنوز منتظر اعلام رسمی هستیم. مایکروسافت در 24 آگوست/ 3 شهریور Xbox Gamescom را خواهد داشت ممکن است در این رویداد اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

حالت بتل رویال بازی Halo Infinite با بخش داستانی آن مرتبط خواهد بود

Xbox دوم شهریور در Gamescom حضور خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید