حالت بتل رویال بازی Halo Infinite با بخش داستانی آن مرتبط خواهد بود

بنا به گفته‌های لیکری به نام تام هندرسون، حالت بتل رویال سال‌ها برای این بازی در حال توسعه بوده است؛ با این حال هنوز مشخص نیست که چنین حالتی برای Halo Infinite عرضه می‌شود یا نه.

تست فنی اخیر شرکت 343 برای بازی Halo Infinite جزئیات جدید و جالبی از این بازی نشان داد که از جمله می‌توان به فایل‌های کل کمپین (یا بخش زیادی از آن) این بازی اشاره کرد. اما کار به همینجا ختم نشد و موارد عجیب‌تر دیگری هم برملا شد. از جمله متوجه فایل‌هایی شدیم که نشان می‌داد احتمالاً حالت بتل رویال در این بازی وجود خواهد داشت. اگرچه توسعه‌دهنده تأیید نکرده که آیا چنین بخشی در بازی وجود خواهد داشت یا نه، اما به نظر می‌رسد که در چند سال گذشته در حال توسعه بوده است.

لیکری به نام تام هندرسون که به دلیل درز دادن اطلاعات خود در Battlefield 2042 مشهور است، در توییتر فاش کرد که حالت بتل رویال بازی Halo Infinite «همچنین از جهات زیادی به بخش داستانی بازی پیوند دارد». هندرسون در چند توییت جدید خود به گیمرها توصیه کرده که اگر نمی‌خواهند داستان بخش کمپین بازی برای آن‌ها لو برود، محتوای لیک شده از بخش بتل رویال را نیز دنبال نکنند. همچنین هندرسون گفته است: «کاملاً مطمئن نیستم که چنین حرکتی برای Halo به چه معناست؛ اما تصور می‌کنم این کار برای انگیزه دادن به گیمرها برای خرید نسخه کامل بازی بوده است.»

اما نکته‌ای شاید جالب باشد بدانید این است که حتی هندرسون نیز مطمئن نیست که حالت بتل رویال در محصول نهایی گنجانده شود. «باید این مساله را روشن کنم که من مطمئن نیستم که آیا این بخش حذف شده یا نه و اینکه چه زمانی/آیا منتشر می شود؛ اما می‌توان گفت که سال‌هاست بر روی توسعه چنین بخشی کار می‌شود.» حالا که تنها چند ماه به عرضه بازی Halo Infinite باقی مانده است، احتمالاً بیشتر بر روی کمپین و چند نفره تمرکز کرده است. در آینده ممکن است این شرکت به سراغ حالت بتل رویال بازگردند تا ارزیابی کند که آیا ارزش پیگیری دارد یا نه. زمان نشان خواهد داد.

بازی Halo Infinite در تعطیلات پایان سال 2021 میلادی برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان HALO infinite برای یک تابستان باشکوه آماده می‌شوند

امکان استفاده همزمان از دو سلاح در HALO Infinite وجود نخواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید