استودیو سازنده ریمستر سه‌گانه GTA به نقدهای مطرح شده واکنش نشان داد

بر اساس آخرین خبرها، رییس Grove Street Games درباره این انتقادات توضیحاتی را ارائه داده است.

Rockstar Games اخیراً سه‌گانه بازسازی شده بازی‌های کلاسیک PS2/Xbox از دوران طلایی Grand Theft Auto را در قالب Grand Theft Auto: The Trilogy–The Definitive Edition عرضه کرده است. ساخت این مجموعه را Grove Street Games بر عهده داشته است. در حالی که به نظر می‌رسد بسیاری از طرفداران این سری بازی‌ها از این مجموعه لذت برده‌اند، برخی دیگر اما باگ‌های زیادی را تجربه کرده‌اند که این مساله جنجال‌های زیادی را در اینترنت برانگیخته است. توماس ویلیامسون، مدیرعامل استودیو سازنده ریمستر سه‌گانه GTA، نیز این موضوع را برسمیت شناخته است.

ویلیامسون اظهار داشت که در واقع از حجم انتقادی که به این استودیو می‌شود، لذت می‌برد. ریمستر این سه‌گانه احتمالاً بزرگترین اثر این استودیو تا به امروز است که قبلاً روی تعدادی پورت موبایل برای عناوین Rockstar کار کرده است. به همین دلیل این تیم در حال جشن گرفتن عرضه این ریمستر است. البته، او همچنین اطمینان داد که روی به‌روزرسانی‌ها کار می‌شود و طرفداران می‌توانند در روزهای آینده منتظر رفع مشکلات باشند. همانطور که احتمالاً انتظار خواهید داشت، پاسخ‌ها به توییت‌های ویلیامسون چندان مودبانه نبود.

علاوه بر این، Grand Theft Auto: The Trilogy–The Definitive Edition اخیراً پس از اینکه پلیرها نتوانستند برای مدت طولانی پس از عرضه به بازی دسترسی داشته باشند، از فروش بر روی PC حذف شد. بنابراین واضح است که محصول ارائه شده دارای مشکلات زیادی بوده است. از زمان عرضه امیدواریم Rockstar و استودیو سازنده ریمستر سه‌گانه GTA بتوانند این مشکلات را هر چه زودتر برطرف کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

ریمستر بازی GTA IV در دست ساخت قرار دارد؛ انتشار در سال 2023

ریمستر بازی Red Dead Redemption در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید